Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell kezdeményezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezdeményezni egy lánynál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat a kérdés, és furcsának tűnhet, de 16 évesen még soha nem kezdeményeztem senkinél. Sok lány tetszett és tetszik külsőre, de eddig egy olyat se ismertem, akivel úgy gondoltam volna, hogy hosszútávon is boldog lehetnék.


Nemrég ez megváltozott, megismertem egy csodálatos lányt, ő viszont csak kicsit ismer engem. Régebben olyan jeleket adott, ami alapján érdekelhetem őt, mostanában viszont úgy viselkedik, mintha nem érdekelném. Nem értem, miért változhatott (volna) a véleménye, hisz semmit nem tettem.


Elméletben még csak-csak tudom, hogy hogy kellene kezdeményezni (bár ebben sem vagyok biztos), gyakorlatban viszont fogalmam sincs. Nem tudom, mit mondjak, miről és hogy beszéljek, hogy ne tűnjek se félénknek, se beképzeltnek, se férfiatlannak, ne könyveljen el csak barátnak. Az is benne van, hogy külsőre nem tetszem neki, de ez ellen nem sokat tehetek.


Mit tanácsolnátok, mit tegyek? Mondom, még abszolút soha nem kezdeményeztem, úgyhogy semmiféle tapasztalatom ilyen téren nincs.


2016. márc. 29. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szia :) én azt javaslom ha félénk vagy először próbálj meg interneten ráírni, beszélgessetek valami olyasmi témáról ami érdekli, kérdezz afelől, hogy miket szeret, érezze hogy tényleg érdeklődsz iránta, aztán gyakorlatban pedig esetleg kezdésképp egy megnyerő mosoly :) fő a magabiztosság aztán lazíts, ne izgulj rá a dologra, tereld a szót például valami olyasmire amiről előtte beszéltetek és mondjuk tudnátok az folytatni, keress egy olyan közös témát amiről mindketten szívesen beszéltek :) és légy türelmes, idővel alakulnak a dolgok 17/L
2016. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egy lány véleménye:

Szerintem kezdj el beszélgetni vele majd adj finomabb jeleket arra hogy tetszik neked végül hívd el randira egyénfüggő hogy hogy reagál

2016. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Énekelj neki 😍
2016. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, ha kezdeményezni akarsz akkor kezdj el beszélgetni valami olyan dologról amiről tudod hogy érdekli. Különben ha a szépségről van szó, szerintem azért valamennyire a külső is számít! Kicsit kikupálhatod magad, de azért maradj olyan amilyen vagy......egy lány miatt ne változz meg teljesen. Ja és ez saját vélemény de szerintem az cuki ha valaki kicsit félénk....én kimondottan okádok a beképzelt fiúktól, de mondom, ez saját vélemény. Remélem tudtam segíteni. :) Lány
2016. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!