Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a bizalmát? A tobbi lent. ⬇

Figyelt kérdés

Szombaton talalkoztam egy fiuval. Nagyon kedves. Tetszik az eszjarasa a gondilkodasa ahogyan o hozzááll az elethez..stb

O nem szereti az olyan lányokat akik egybol a faszra mennek meg ilyenek.

O mas mint a tobbi fiu. O kulonleges belsoleg.

Es nagyon szimpatikus. Kb 3-4 honapja beszelunk. Es meg a volt csaját szereti nem felejtette el mondtam nki h en segitek ott leszek mellete barmi is van.

Es hat az elso talit elszurtam. Nagyon nagy hibat kovettem el.

Megfogtam a kezet seta kozbe aztan ra felora mulva megcsokoltuk egymast. Olyan hirtelen jott ez az egesz. Es harmadjara mar flortoltem vele. Kicsit magmarkolta csok kozbe a fenekem es en erre beindultam picit es hat pont oda nyultam nki. Es hat o meg emgedte. De semmi komoly nem tortent.

Azt mondta h nem bizik bennem. H ezt meg mertem csinalni. Most mit csinaljak? Nagyon megbantam ezt a viselkedesem.

Mondtam nki h en nem ilyen vagyok csak beindiltam ra. Es nem kapcsoltam h mit is csinalok. Nagyon megbantam. Valahogy vissza kell szerezzem a bizalmat h egy kicsit is bizhasson bennem. Legyszi segitsetek. Szerintetek hogyan szerezzem vissza ujra a bizalmat.?

A hetem tervezek vele uj talit de nem hiszem h nagyon akarna.. de elsonek a bizalom a fontos.



2016. márc. 7. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ő miért engedte akkor? miért folytatta? ez hülyeség... és nem bízik benned.. XD milyen emberek vannak.. más, okosabban használ ki embereket.. te megeszed minden szavát? így ahogy leírtad csak egy férget tudok elképzelni... amúgy helyesírást nem árt mert sok embernek elmegy a kedve 2 mondat olvasás után, nem szekálásból írom.
2016. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat. Telorol vagyok.
2016. márc. 7. 15:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja es azt mondta h azert engedte mert kivancsi volt h meddig jutok el
2016. márc. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!