Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány sokat olvas?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy tényleg szereti bújni a könyveket, de ha kell leteszi. Visszataszítónak látjátok, vagy ettől csak intelligensebbnek tűnik a lány a szemetekben?

14/L



2016. márc. 5. 00:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az zavar hogy ilyen idióta kérdést kiirtál. De most komolyan, vagy 300 ilyen kérdés van. Most azt várod hogy dicsérgessünk hogy tudsz olvasni?
2016. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Már elnézést kedves #11-es...

De, ha nem tetszik valami lehet tovább haladni a francba és nem letámadni azt, aki kérdezett.

Nem azt várom, hogy megdicsérjenek, mert tudok olvasni, hanem arra vagyok kíváncsi a fiúk hogyan látják ezt. Ha neked ez nehézséget okoz, ne az én problémám legyen már. Tudod, szövegértés. Majd, ha azt írom ki, hogy dicsérjenek meg emiatt jöhetsz kötözködni. Addig is... További szép életet!


A többi normális embernek pedig köszönöm a választ!^^

2016. márc. 5. 13:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miket olvas.

Ha nem baromságokat, akkor természetesen nem zavar.

2016. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Bocsánat kérdező hogy megmondtam az igazságot. Máskor hallgatok és nem tudatom veled.
2016. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látjuk, mir írtál ki, de attól még reménykedtél abban, hogy néhány fiú leírja: "persze, mindig is ilyen lányt kerestem, sokkal értelmesebb, mint a többi..."
2016. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az intelligenciához semmi köze. De inkább olvasson, mint vedeljen. ;)
2016. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!