Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok mekkora része...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok mekkora része akar néger pasit?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2016. febr. 19. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
folyyyy biztos h nm, tényleg ennyire lesüllyedt az embereknek a társadalmi szintje h egy ocsmány hülye pedofil dologtalan emberrel összejönnének soha életében nem akar dolgozni, felcsinál egy európai lányt lesz gyereke aztán élnek a segélyből!!?? okosabb az udvaron a kutyám, rémes hogy ez a új társadalom 13L
2016. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
2016. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a tinilányok nagy részét nem a bőrszín érdekli.
2016. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ki a frászt érdekel, hogy néger vagy nem? Nem hiszem, hogy lényeges szempont lenne a bőrszín, hacsak nem hupilila. :D
2016. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan? :D"itt mindenki hülye?"

Nektek a feketék=pedofil,ingyenélő, stb :D komolyan vannak még ilyen emberek akik így gondolkodnak? :D ez az oldal mindig okot ad arra , hogy csalódjak az emberekben.

2016. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fekete emberek gyönyörűek

Én szeretnék egy néger pasit

17L

2016. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista, semmi bajom a négerekkel (bár nem ismerek közülül egyet sem), de egyszerűen rondának tartom őket, sosem jönnék össze egyel sem.

16/l

2016. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!