Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exbarátom szimplán leprostiz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátom szimplán leprostiz, leperverzez mindenki előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy elkezdtem terjeszteni, hogy nem volt semmi kettőnk között, hogy töketlen meg egyebek, és egyszer felhúzta magát, és most arról beszél, hogy milyen perverz vagyok, hogy néha csak dugni akartam, meg minden... Ez nem hazugság, de nem akarom, hogy ezt kibszélje... És amikor például barátnőimmel beszélek az új barátomról, odakérdez, hogy őt is ütögetted korbáccsal? Vagy olyan hamar élveztél el, mint velem? Van, amikor szimplán nekimentem, véletlenül, ő pedig ellökött, és majdnem elestem.
2016. jan. 30. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle. Máskor ne szívass olyat, aki simán visszaadhatja.
2016. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Igaza is van
2016. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy egy észlény, a barátod sem. Nem csoda, hogy megtaláltátok egymást.
2016. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te semmivel nem vagy jobb! Te kezdted, ő folytatja. :)

Néha csak dugni akartál? Tekintve, hogy ilyen 16 körüli kis pitsa lehet, ez elég szánalmas.

2016. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neee xD most azért sírsz mert kezdegettel és vissza kaptad? :D pff hatalmas ne haragudj szexéhes vagy és a pasid nem akk keress meg egy pasit akihez alkalmankent elmehetsz kis zsebpénzért cserébe ;)
2016. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az IQ-d valószínű a Föld alatt van.
2016. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg gondoltál arra, hogy bocsánatot kérj?
2016. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Visszanyal a fagyi? :D (sry, de megérdemled)


Igazából ha megpróbáltok gyorsan felnőni akkor leülhettek és eláshatjátok a csatabárdot, de benne most van egy elég nagy tüske, amit nem lesz egyszerű kihózni

2016. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Tehát akkor ő legalább igazat mond :D

Mit tegyél? Vállald a következményeit annak hogy visszanyalt a fagyi. :)


Before you play with fire do think twice

And if you get burned well baby don't you be surprised

2016. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!