Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a srácnak fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a srácnak fel tudom kelteni úgy az érdeklődését, hogy pl. elkezdem hordani a kedvenc bandájának a pólóját?

Figyelt kérdés
Amúgy korábban már lerázott, de attól függetlenül jó nőnek tart szerintetek lehet nála esélyem?

2016. jan. 6. 00:46
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem, hány éves vagy?:D
2016. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha már ez felmerült benned , próbáld ki!


Lehet hogy száz esetből 99 esetben ez nem jön össze , de lehet hogy ő az az egy akinél bejön .:)) Ezért nem lehet előre biztosat mondani .

2016. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most akkor jó nőnek tart,vagy lerázott, vagy mi van?

Ha jó nőnek tart,inkább valami szexi ruhát vegyél fel,az hatásosabb ;)

2016. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Nálam ez mennyből a pokolba lenne.

Mert oké,a póló jó,de az,hogy csak pózerkedik és azt se tudja kiknek a pólóját viseli...az mindent elvágna.

2016. jan. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem gáznak tartana.
2016. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha már erre vetemedsz, akkor legalább kezdd el hallgatni azt a bandát!
2016. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ne szegjék kedved az előttem szolo kommentelők. nyugodtan vesd be ezt a női praktikát. de tényleg hallgassad ezentl a bandát is. esetleg elhivhatnátok egyszer koncerte a baráti köröddel, hogy ne legyen olyan feltűnő , szoval ne te hivd. jo nőnek tart, ez is jo pont. egyszer már lerázott- ez nem tudom mit takar, de lehet, hogy nem is jelent semmit. ettől még lehet esélyed. ne hallgass a negativ emberekre, példát vehetnének tőled, hogy nem adod fel és optimistán állsz a dologhoz. miközben más bánatában mondjuk elmenne berugni. hajrá, én szurkolok Neked.
2016. jan. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha tecel nekem oke ha ugy öltözöl mint ami nekem bejön akor meg a szivem öszetöröd ha nem jövünk ösze:'D
2016. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!