Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja? Az unokatesóm miért csinál ilyeneket? (Bővebbent lent)

Figyelt kérdés

Én lány vagyok(1 hónap múlva 14) és az unokatesóm fiú(14 éves). A családi rendezvényeken vagy ha találkozunk és csak mi ketten vagyunk a szobába akkor elég félreérthetően viselkedik (nem mindig) pl.: éppen nézegettem valamit a szobájában amikor oda jött mögém a fejét odadugta az enyém mellé és az ágyékát pedig odanyomta a fenekemhez, vagy éppen arról beszélgettünk h ő hogyan nyújt edzésen és meg akart mutatni egy páros gyakorlatot-mondom ok- megfogta a kezem és úgy húztuk egyást(a hátat nyújtottuk)de úgy hogy a lábamat berakta a két lába közé és nekinyomta a......khm szóval annak, vagy amikor megnézte milyen nehéz vagyok beleültetett az ölébe és elhezdett mozogni alattam föl-le (amikor tehettem ehyből eltávolodtam tőle úgy h ne tünjön föl neki). Szóval ilyen és ehez hasonló dolgokat csinál pedig nagyon jóban vagyunk és én nem szeretném ha ez változna.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. Ha nem tudsz normálisan válaszolni inkább ne írj semmit.



2015. dec. 6. 21:06
 1/4 anonim válasza:
Dugniakar:99% szerelmes beléd:1% Sajnállak 12/f
2015. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100%ban kanos. ennyi. meg bejössz neki, ami már egy pöppet beteges, mégis csak rokon vagy. szedj össze valakit , majd akkor leáll.
2015. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
probald ignoralni es ne legyel vele kettesben ez nagyon fontos
2015. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális dolog. Nekem lehet megromlana a kapcsolatom valakivel, ha ezt csinálná. Az én legidősebb fiú unokatesóm egyébként 12 éves, de ő tutira nem csinálna ilyet XD Szerintem legközelebb szólj neki, hogy neked ez kellemetlen, mert különben nem fogja abba hagyni!
2015. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!