Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem a srácot?

Figyelt kérdés
Nem ismerem,de tetszik és a barátnőim szerint,amikor nem néztem oda,nézett engem.Bejelöljem facebookon?
2015. nov. 28. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, maximum nem jelöl vissza.


De már most gondolkodj, hogy ha esetleg radir, hogy miért jelölted Be, akkor tudj válaszolni :))


Es hany evesek vagytok? :)

2015. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be, az anyád úristenit!!!:D
2015. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ezt akartam kérdezni,hogy mit válaszoljak erre,ha rzt kérdezi..ez a "csak úgy" meg "ismerkedni akarok" duma elég béna..amúgy ő végzős én 10.es vagyok.
2015. nov. 28. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelöld be...3 opció van

1: rád ír és még kérdezi hogy miért jelölted be

2: nem kérdezi meg

3:lehet hogy be jössz neki és ő fog kérdezősködni rólad

2015. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 heyitsadrii ***** válasza:
Remélem,neked összejön!! Ilyen helyzetben voltam én is tavaly áprilisban (de fura ezt írni),hát nem éppen úgy jött össze ahogy szerettem volna,és nem az én és nem is a fiú hibája miatt,hanem az akkori legjobb barátnőm miatt...(most már nem az,szerencsére.nem ez miatt,csinált ennél durvábbat is) Visszagondolva,azok után nem csodálom,hogy még bunkóbb lett velem,ráadásul még hülyének is nézett miatta,de hát ki tudja mit hoz még a sors.:D Ha szeretnéd akkor mesélhetek,de úgy voltam vele,nem untatlak a 6 oldalas válasszal,főleg,hogy nincs semmi köze a kérdéshez,szóval sok sikert és majd mesélj,hogy ment!:)
2016. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!