Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá (újra)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá (újra)?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen van meg minden, és nem gondoltam volna ,hogy én s felteszem ezt a kérdést de már végső elkeseredéseben vagyok :D A fiú oda jár ahová majd én szeretnék tovább menni tanulni (2 év van köztünk). 2x már beszéltünk, mindkétszer tök jól indult minden aztán a végén nem is látta, nem írt vissza. Mindkétszer ez lett a beszélgetés vége. Nagyon megszeretném ismerni. Hogyan írjak rá ,hogy "Ne legyek nyomulós"? (15 éves lány)

2015. nov. 23. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi volt.2-szer irtam rá, jól elvoltunk.de a végén szinte csak én kérdeztem, írtam.Szerintem ne írj rá mégegyszer, mert nem erdekled
2015. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem volt ellenséges vagy ilyesmi,sőt nagyon kedves volt és nem csak én kérdeztem végig. Jöttek a témák maguktól. Hétvégén meg rám köszönt (bár kétlem ,hogy ez olyan fontos). Oké ,hogy nem érdeklem de nem is hajtottam rá. Csak beszélgettünk.
2015. nov. 23. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor?
2015. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Szia!

- Szia!

- Mizujs?

- ...

2015. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!