Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (kifejtve lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Szóval. A legjobb barátnőmmel ugyanabba a srácba szerettünk bele. Ezt meg is beszéltük egymás közt, és hogy örülni fogunk a másik boldogságának. Kb. 2 hónapja a fiú szerelmet vallott és összejöttünk (viszont arról is tud, hogy a legjobb barátnőm is szereti). Tudom, hogy a barátnőm szenved miatta és emiatt borzalmasan érzem magam, de próbálok neki segíteni. Ezért semmit nem meséltem neki a fiúval való kapcsolatomról, amin teljesen kiakadt. Mikor mondtam, hogy csak védeni akartam, elkezdi, hogy de akkor is mondanom kellett volna. Úgyhogy azóta nagyon keveset beszélek róla, de volt hogy ezek után sírva fakadt. Viszont rengeteget flegmázik, ami miatt sokat veszekszünk (próbálom tolerálni, de egy idő után betelik a pohár, sőt mondjuk mondott olyat is, hogy nem érti mi értelme a kapcsolatunknak, meg hogy nem hiszi hogy tovább tart egy évnél.

A probléma, ami miatt felteszem a kérdést:

Elvileg holnap találkozik a barátommal holnap, de a barátnőm ezt egyáltalán nem mondta nekem.

1. Az normális, ha én ettől rosszul érzem magam és csak sírni volna kedvem és teljesen kiakadtam?

2. Mi a véleményetek a holnapi dologról?

3. És úgy alapjában véve mi a véleményetek erről az egészről?



2015. nov. 19. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Erről csak annyi a véleményem, hogy a SZERETET elmúlik (mert abból amit leírtál nem egy 30 éves szerelmes pár vagytok)

de a barátság örök.

Bár ha megbeszélitek, hogy örültök (mindketten tudjátok, hogy ez hazugság) akkor emiatt ha igazi barátnőd lennék ez után nem kavarnék , mert valószínű ez a célja ezzel. Inkáb szakítsátok meg egymással a kapcsolatot

(Tudom durva, de ez lenne nektek a legjobb)

2015. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy fiatalkori fellángolás, amit fontosnak érzel, és most fontos is! De hamarosan rá fogtok jönni, hogy ezek a dolgok még nagyon kezdeti lépések ahhoz, hogy rossz szájízetek legyen tőle! Én hallottam olyan esetről, ahol a 2 barátnő ugyanattól a sráctól tanult meg csókolózni! :-)

Furán hangzik, de az élet produkál furcsa dolgokat! :-)

2015. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: ezt úgy beszéltük meg, hogy mikor kiderült mindketten szeretjük, megbeszéltük, hogy nem áskálódunk, segítünk egymásnak és nem csak a saját érdekeinket tartjuk szem előtt. Gyakorlatilag ő hozott össze minket, de néha úgy érzem ki akarja használni ezt a dolgot. És én pl rendszeresen szoktattam magam a gondolathoz hogy őt szeretné viszont, de mindig megnyugodtam és arra jutottam, hogy ha 2 számomra nagyon fontos ember megtalálja a boldogságot, azt el kell fogadnom és egy szinten örülni fogok neki, bármennyire fáj is, hisz egy idő után túl tudok lépni.

És lehet nem vagyunk 30 éves szerelmespár, de 1 éve nagyon jóban vagyunk és mint kiderült kb fél éve szerettünk egymásba :)

2015. nov. 19. 20:09
 4/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: Nem nagyon értem mit akarsz ezzel mondani. Mindenesetre én bízom a barátomban és nem hinném, hogy hasonló dolog bekövetkezne...
2015. nov. 19. 20:12
 5/5 A kérdező kommentje:
* #1 * #2
2015. nov. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!