Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a lánynak?

Figyelt kérdés

Már sokadjára szenvedek ezzel a témával, de egyszerűen annyira felidegesít, de pont emiatt annyira vonz ez az egész, hogy még jó sokáig fogok vergődni ezzel a dologgal.


Egy évvel fiatalabb csaj, sulitársam, megtetszett.

Ráírtam facebookon, beszélgettünk, majd egyik napról a másikra nem írt vissza. Élőben köszöngettem neki, vagy visszaköszönt, vagy nem. Aztán MA, MAJDNEM TÖBB MINT EGY HÓNAPJA, válaszolt, hogy azért nincs kedve beszélgetni velem, mert hogy én is olyan nagyon okos vagyok és egoista.

WTF??

Tehát, ha azt mondja, hogy ronda vagyok, akkor oké, ha azt mondja, hogy nyomorék balfék vagyok, akkor oké, ha azt mondja, hogy nyomulós perverz barom vagyok, akkor oké, de EGOISTA? Tehát (most pont ennek mondok ellent), de nálam szerényebb embert nem nagyon ismerek. Tehát nem bunkózok, nem ugatok be, még akkor sem ha okom lenne, nem játszom a nagymenőt, mert tudom, hogy nem vagyok az.. És a csajnál sem játszottam meg magam!


Megkérdezem, hogy ugyan honnan a rákból tudja, hogy én mi vagyok (kb 10 percet beszélgettünk facebookon)? És ezt mondta, hogy abból a mondatomból, amit akkor írtam, mikor ő nem válaszolt (és eltelt egy hét)... Idézem: "szívesen várok még :D". Tehát szerinte ez a mondat arra utal, hogy én egoista vagyok.

Értemmmmmm...

Próbálgattam kiszedni belőle, hogy mi a rák baja van, de aztán már elkezdett oltogatni is (konkrétan a fent idézett mondatba kötött bele kb 3x)..


Kérdezgettem, próbálkoztam, de egyszerűen esélytelen, hogy kiszedjem mi a baja.

Majd konkrétan kijelentette, hogy nem akar ismerkedni. Nem értem, hogy miért, nem értem, hogy akkor eddig miért nem mondta, nem értem, hogy miért kamuzik akkor ilyen sz.rságokat hogy egoista vagyok, nem értek semmit..



Eléggé lelombozott, mert volt bennem minimális remény, hogy legalább barátok legyünk.

Gondoltam rá, hogy fél, mert élőben szerintem negyedennyire nem mert volna kiosztani, mint most facebookon.


Rohadtul fusztrál, hogy nem tudom mit rontottam el, vagy, hogy mi baja van...


16/F


2015. nov. 12. 17:32
 1/7 anonim válasza:

1. Ne akarj egy lánynak "legalább barát" lenni, gáz dolog.

2. Nem jöttél be neki, ez van, túl kell lépni rajta.

2015. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. facebookos ismerkedést nem szeretik a lányok.

2. ha alig írt vissza, vagy csak ritkán, lehetett sejteni, hogy nem veszik meg azért, hogy ne írjon vissza.

3. Az előbbi pont amolyan visszautasításként lehet szánni, csak mert nem akart megbántani.

4. Azért akadt ki, mert nem szálltál le róla még úgyse, hogy az érdeklődés legcsekélyebb jelét mutatta csak feléd, és te még akkor is irkáltál neki meg ilyenek, és őt felidegelte, hogy muszáj lesz téged visszautasítania, és biztosra ment, azért kötött bele még logikátlan dolgokba is..


De semmi gáz, fel a fejjel, tapasztalatot szereztél ebből is!;D A kövi jobban fog menni, és egy idő után olyan nőd lesz a sok gyakorlatnak köszönhetően, amilyenre csak vágyol.. Hajrá;)

2015. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem veszik meg azért, hogy visszaírjon* hulla vagyok már én is..
2015. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Bunkó csaj 824686248.2648242

Felejtsd el egy életre!

2015. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolj úgy bele az egészbe, hogy te mit csinálnál, ha egy olyan lány írna rád, aki nagyon nem szimpatikus, akivel tudod, hogy nem illetek össze, még ha esetleg jó csaj is lenne, de a belső tulajdonságai miatt nem illik hozzád.. Persze lehet nem küldenéd el rögtön a *aszba, csak nem igen foglalkoznál vele, viszont ha sokáig irkál, meg már zavar, akkor biztos hogy te is ilyesmi módon reagáltál volna.. Mert felidegelt volna téged az, hogy nem veszi a lapot a csajszi..:/
2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több mint 20 napja írtam utoljára neki, azóta meg max heti szinten 1-2x ha összefutottunk ráköszöntem, nem hinném, hogy ez olyan rohadt erős nyomulás lett volna..
2015. nov. 12. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet nem volt rohadt erős nyomás, de ő máshogy képzelt el azt hogy udvarolnak neki.. Nem úgy, hogy facebookon ráír valaki, és akkor kész is a kapcsolat.. Az is lehet, hogy tetszik neki valaki, vagy van neki valaki más alakulóban.. Rengeteg más körülmény közbe jöhet még, ami nem feltétlenül a te hibád, mit tudom én, rossz időszaka van, és nem is akar gondolni ilyenekre stb..


Viszont képzeld bele mindig magadat az ő helyzetébe, és úgy talán könnyebb lesz megérteni.. Ne úgy képzeld bele magad az ő helyzetébe, hogy te mint csinálnál a helyébe, hanem hogy felveszed magadra az ő tulajdonságait, az ő személyiségét, az ő mindenét, és úgy gondolod végig az egész helyzetet.. Ezt hívják empátiának, nem könnyű dolog, de nagyon durván hasznos.. Ha tudod bele tudod képzelni magad mások helyzetébe, akkor azt is tudni fogod, hogy mi kell nekik, így könnyű lesz párt is találni, barátokat, könnyebb kapcsolatokat is építeni stb..

2015. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!