Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez bunkóság lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmegy az iskolából egy lány,ès utolsó napjàn pont egy bál lesz.Ilyenkor bevallanàm neki hogy szerettem (amit szerintem tudott) és megcsókolnán de azt mondanám hogy a távolság szétszakítaná ezt a kapcsolatot.



2015. nov. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem bunkóság, csak szimplán irreális lenne. De ha azt érzed, hogy ez a helyes, akkor tedd meg!
2015. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. nov. 5. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, hát hogyha ő is akarja a csókot, akkor nem bunkóság, ha nem, akkor igen, és mondjuk, hogyha szeret téged-erről nem írtál semmit - akkor genyóság lenne vele szemben szerintem. Sokáig őrlődhetne miatta szerintem. Ne okozz neki szomorúságot!!
2015. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
teljesen indokolatlan a drámázás meg a jelenet rendezés. Nem egy gagyi szappanoperában élsz. Normálisan is lehet ám.
2015. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

majd azt is elmondod neki hogy jártok, vagy hogy jó volt az első szex? mondjuk nem kell tudnia róluk de ha akarod mond el


komolyra fordítva, elég fura hogy semmilyen kapcsolat nincs köztetek de a kapcsolatotokat tönkre tenné a távolság

2015. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem jo otlet pofonnal zarni a kapcsolatotokat.
2015. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de azért ugye beszélőviszonyban vagytok?:D
2015. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na kezdjük:DElőször nagyon jóban vagyok vele.Kettő,miért élnék szappanoperában?Csak lesz egy bál pénteken de a hétvégén már átköltöznek.Amúgy 14 vagyok és nem szeretném megsérteni.
2015. nov. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!