Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan NE mutassam ki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE mutassam ki hogy tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és tetszik nekem, de nem akarom, hogy megtudja, vagy hogy valaki más megtudja. Jó, lehet, néhányan most fogjátok a fejeteket, de még csak 14 éves vagyok, és nem akarok semmi ilyesmit.

Amikor meglátom tök hülyén viselkedek, és csak egy idő elteltével jövök rá, hogy ajj már megint...


A kérdésem tehát az, hogy szerintetek mit tegyek, hogy ne látszódjon rajtam ez az egész? Normáslis válaszokat ha lehet.



2015. nov. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Probalkozhatsz de nem erdemes am is minek jatszanad meg magad? Ne erdekeljen masok velemenye aze rzeseidrol.
2015. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Hát nem tudom. Mint már írtam, nem akarok semmit. Csak nem akarom ilyen nyomorultnak érezni magam... Csak nem akarok idiótán viselkedni.


Jöhetnek még válaszok!

2015. nov. 3. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nálam pont az van, hogy én nem tudom kimutatni pedig szeretném. Cseréljünk :D Szerintem ha valaki tetszik nem kell visszafolytanod az érzéseidet. A 14 év azért már nem olyan túl fiatal, szóval szerintem nyugodtan próbálkozhatsz :)
2015. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg fiatalnak számít 14 évesen ilyen szempontból. Nem tudom miért lett mostanában ez ennyire normális dolog.

Aztán meg ha kihasználják őket, akkor meg sírnak. Az első szerelmet érettebben kell megélni, értékes emberrel. Nyilván ezt nem olyan egyszerű elérni, de aki 14-15 évesen pasizik, annak jóval kevesebb esélye van rá.

Kérdező, nem nagyon lehet irányítani a reakcióidat, minél inkább koncentrálsz hogy "természtesen" viselkedj, annál rosszabb lesz. Csak próbálj laza maradni, és ne aggódj, sok srác éppen eléggé vak ahhoz, hogy az apró jeleket ne vegye észre :)

2015. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


Utolsó előtti: bár lenne cserére lehetőség! ;)


Utolsó: jé! Végre valaki egyetért velem! Mindenhol azt látni/olvasni hogy 13-14 éves és már barátja/barátnője van. De miért? Szerintem még nem vagyunk elég nagyok ehhez. Mindegy. Egyébként majd kipróbálom. Én is gondolkoztam rajta, de mindig mikor ezt kellene csinalni teljesen elfelejtem.


Még egyszer köszi! :)

2015. nov. 3. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok, és teljesen egyétertek azzal, hogy korai ilyenkor egy "kapcsolat"-nak nevezhető valami. Most mondanék ötleteket, de 2015-ös kérdés, szóval már kicsit idősebb vagy nálam, és biztosan túlléptél a problémádon! 😂
2017. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!