Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé tevés? Jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tevés? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy van egy lánybarátom akitől én többet szerettem volna, el is mondtam neki, de ő meg benyögte, hogy csak barát :/ viszont elég furán viselkedik velem/előtte is furán viselkedett, nem úgy mint ahogy egy barát szokott..Minden nap beszélünk, hétvégente csinálunk valamit.. Jó ötlet lenne, ha féltékennyé teszem ? Más lányokról beszélek neki stb? (Nyílván én nem szeretném ennyibe hagyni a dolgot, hogy csak barát:p)

Szerintetek mi lenne a legjobb ötlet?



2015. nov. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ilyet csak a lányok csinálnak, abból is csak a butábbak.

Az segít, ha valamilyen módon emelkedsz a szemében: pl. ha jobban érdeklődnek utánad a lányok.

DE nem te a lányok után!

2015. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy adjam a tudatára, hogy érdeklődnek irántam a lányok? Mivel csak hétvégente talizunk mert koleszos? :/
2015. nov. 2. 16:15
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy nem akar tőled többet barátságnál, akkor valószínűleg úgy is van. Az, hogy te "furának" érezted az csak valószínűleg azért volt, mert neked tetszik, és minden apró kedves gesztust próbáltál annak árulkodó jeléül tekinteni, hogy viszonozza ezt feléd. A féltékennyé tevés nettó hülyeség, ha nem érez irántad semmi olyat, akkor emiatt nem fog többet, lehet inkább örülni fog, hogy leszálltál róla. Ha tényleg érdekel a csaj, akkor mutasd meg neki, hogy te érettebb vagy ennél, és legyél vele jó fej továbbra is, kedveskedj neki, legyél ott, ha szüksége van rád, de semmiképp se erőltesd rá magad. Másik dolog, hogy ha te szerelmet vallottál neki 2 napja, kicsit átlátszó, hogy visszautasítás után látványosan más felé fordulsz. :)
2015. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem 2 napja volt hanem pár hete :D (nem csak én vettem észre ezeket a "jeleket", hanem más is mondta, hogy elég furán viselkedik)
2015. nov. 2. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb otlet ha leepited a baratsagot, mert ebbol mar nem lesz semmi.
2015. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!