Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljek a lánnyal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek a lánnyal aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány és az a baj hogy nem tudok miről beszélni!

2015. okt. 31. 13:05
 1/7 anonim válasza:
Először tudnom kéne hány éves vagy te és mennyi a lány, beszéltetek e már.. A lánynak is tetszel?
2015. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a sajtrol
2015. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 16 évesek vagyunk.És értelmes választ akarok!!
2015. okt. 31. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából bármiről beszélhettek. Idősárástól elkezdve,iskola-pl. megkérdezed mi a kedvenc tantárgya?,Mi az ami kevésbé megy neki? Talán segíthetnétek is egymásnak.Mi a hobbija,Mi érdekli? Vannak-e barátai? Milyen régóta ismeri őket? Van-e testvére?Kérdezd a családjáról,bármi. Hidd el menni fog az magától. ;)
2015. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Időjárástól
2015. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Személyes kérdéseket nem akarok kérdezni hogy meg be sértsem!És időjárásról?Inkább hagyom ez a kérdést.
2015. okt. 31. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont valamelyik nap randiztam egy lánnyal és az időjárásról jól elbeszélgettünk, szóval arról is lehet hidd el xD
2015. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!