Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit vártok el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vártok el egy fiútól?

Figyelt kérdés
Külső belső tulajdonságokra gondolok, légyszi a korotokat is adjátok le. (:
2015. okt. 29. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Külső: Fehér, legyen rajtab bmw jel

Belső: Bőrülés, klíma,

2015. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, kormegőrző, hogy le kell adni a kort?
2015. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj nem csak a telefonomról írok és a szövegkitöltó elég buta
2015. okt. 29. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külsőre nincs konkrét elképzelésem,de talán a szőkés-barna hajú és kék szemű fiúk tetszenek a legjobban.Ettől függetlenül akár egy barna hajú,barna szemű is megtetszhet,ez nem mérvadó. Nem szeretem a kigyúrt állatokat,ezért nekem egy teljesen átlagos testalkatú srác is megfelel vagy egy nagyon vékony is. Azonkívül belsőre ne legyen nagyképű,beképzelt,legyen mindenkivel kedves. Nekem az sem számít,ha nincs túl sok önbizalma,mert nekem sincs. Csak annyira legyen intelligens,hogy hétköznapi dolgokról tudjunk beszélgetni.
2015. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%
ez fura kérdés- semmit sem várok el. ha tetszik szuper, de csak úgy eg yfiúval nem lesznek rögtön elvárásaim.
2015. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső: pont a napokban vettem eszre,hogy nekem csak azok a fiuk tetszenek,akiknek nagyon szep a fogsoruk:DD furcsa...de tenyleg...a tobbiben nincsenek nagyobb "kikoteseim "..legyen nalam magasabb..mas nincs h legyen ilyen haju stb..ha megtetszik ,akkor megtetszik...de szeretem ,ha valaki sportos

Belso: ugye a legfobb ,hogy megtudjon nevettetni..nalam ez a legfontosabb...mas most nem jut eszembe:)

16/L

2015. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legyen magasabb nálam, meg nem árt ha valamennyire sportos. Arcra hát igazából mindegy... Tetsszen, de egyébként engem inkább a magabiztosság fog meg egy fiúban. Ha ő elhiszi akkor én is. :)

Belsőre magabiztos, kedves, legyen jó humora meg ilyenek. Ne legyen beszari, szeretem ha van személyisége, hobbijai, és véletlenül se adjon nekem mindig igazat. Az lelombozó. Ismertem olyan srácot, aki sose tudta mit mondjon, hogy tetsszen nekem az amit mond. Önmagának mondott folyton ellen, idegesítő is volt.

2015. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző 18/L
2015. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!