Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen esetben mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben mennyi esélye lehet egy lánynak nálatok?

Figyelt kérdés

Ha van egy lany, aki átlagos kinézetű, de kevés az önbizalma ( nem tudom, hogy mennyire látszik ez rajtam :/ ), akkor lehet nálatok esélye?

( ha tegyük fel képre es belso tulajdonságai alapján tetszik)


Kort is legyszi :)



2015. okt. 28. 21:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ez fura :D

Vagyishat én több fiútol hallottam mar, hogy a mell inkább számít, mint a fenék

Vagy mind a 2 számít neki vagy inkább a mell

Olyat ritkán hallok, hogy inkább a fenék számít :D

2015. okt. 28. 22:20
 12/20 A kérdező kommentje:

10.

Köszi a biztatást :)

Bár eddig azt érzem, hogy kb láthatatlan vagyok :'D :/

2015. okt. 28. 22:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Jah nekem inkább a fenék.Amúgy azért hallottál erről ritkán mert a legtöbb fiú anyakomplexusos hülye gyerek aki még mindig csecsemő szinten van és hiányzik neki az anyja melle hogy szopkodhassa attól érzi magát biztonságban.A macska is azért dagaszt,mert emlékszik amikor még szopott és nyomkodta az anyja csöcseit.
2015. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Anyakomplexusos hülyegyerek haggyad már....Most komolyan egy olyan pö.cs pofázik, akinek a segg a feltétel egy kapcsolatban? :)

Húzz már innen szépen.


Kérdező: Lehet esélye, az biztos. De hogy mennyi, így nem tudom megmondani.

2015. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Es a biztatasokat :)

2015. okt. 28. 22:34
 16/20 anonim ***** válasza:
# 14 Menjél szopikázzál csöcsöket attól megnyugszol kérd meg a csajt,hogy dúdoljon valami altatót is.
2015. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 segíts!!!44 válasza:
hát szerintem a lányoknál az nembaj az ha önbizalomhiányos kivéve ha addig fajul hogy nem mer fiukkal beszélni meg ilyenek....de nem is kell tul sok önbizalom, nekem van ismerősöm lány akinek ha van pasija akk megnő az önbizalma és emiatt már szar lesz a kapcsolata mert semmibe nézi a fiut. A fenék többet számit. 14f
2015. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik, akkor tuti nem kevés az önbizalma :D

De tegyük fel hogy kevés, és igen, akkor is lenne nálam esélye. 17F

2015. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

en nem merek fiúkkal beszélni :'D

Nagyon paraztam tavaly mar akkor is, ha megláttam a srácot :D

2015. okt. 29. 13:31
 20/20 A kérdező kommentje:
"képre" -> az külsőre akart lenni :D
2016. jan. 26. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!