Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány gamerkedik?

Figyelt kérdés
Szóval engem az érdekelne hogy nektek zavaró ha egy lány gamer , és legalább olyan játékokkal játszik mint ti? emellet sok animét nézek és rengeteget rajzolok nálatok ezek plusz pont vagy éppen ellenkezöleg?

2015. okt. 28. 10:10
1 2
 1/16 dankmemer ***** válasza:
Ízlések és pofonok
2015. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én nagyon kedvelném. ;)
2015. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem izgat,sem pozitív sem negatív értelemben.


25/F

2015. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Plusz pont mert lehet miröl beszélni meg együtt tudunk gamerkedni
2015. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 the_rocker ***** válasza:
animét nem nézek,de rajzolni szeretek és nálam csak plusz ha a lány azt szereti amit én. :) 14/F
2015. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ahogy látom senkit sem zavar :) remélem a körülöttem élö fiúkat sem fogja zavarni :)
2015. okt. 28. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem nem különösebben zavarna, bár attól függ, hogy mennyire fontos a játék. Nyilván ha fontosabb lenne lenyomni a lolban a promókat, mint találkozni, akkor zavarna.


Amúgy meg mióta terjedt el ennyire ez a "gamer" kifejezés. Nevezzük már nevén a dolgokat: kocka és kész :D

2015. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 redghost ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt nagyon kedvelem az ilyen lányokat.Bár csak több ilyen lányt ismernék
2015. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nope, nem zavar ^^

Közös téma már bőven megvan akkor :) :D

2015. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem :D ezek mint ahogy az előttem válaszolók is mondták mind plusz pontok :D
2015. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!