Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki segítene nekem ezt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki segítene nekem ezt az egészet értelmezni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, ráírtam egyszer, akk mèg azt sem tudta h egy suliba járunk, egyik nap pont akk köszönt amikor mellé értem nem köszöntem vissza mert úgy gondoltam/gondolom h fel sem ismer, de azért írtam neki h hogyha mégis nekem köszönt h bocsi h nem köszöntem, azt mondta semmi baj de őszinte pontosan tényleg nem tudja h ki vagyok majd utána h most mar figyel.. De kérdem én h figyel ha elvileg fel sem ismer?
2015. okt. 26. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy segítsek, ha még azt sem tudom értelmezni, amit leírtál??
2015. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugy hogy mostmar felismer. Szerinted miert koszont? Nem tudja igazan hogy ki vagy de mar felismer. Vagy nem?
2015. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak én nem értem a kérdést?
2015. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3x olvastam el en is.
2015. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!