Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban(7.oszt.), akivel még az óviból ismerjük egymást.Nem csúnya, sőőőt...szőke, kék szemű,izmos( nem egy kigyúrt, csupaizom hapsira gondolok, de tornaórán látszik a bicepsze.:))

Tavaly, második félévben végig mellette ültem és nem panaszkodhatok.Az osztályban ő az egyetlen fiú aki köszön nekem reggel, vagy a nap bármely szakàban, amikor találkozunk.Nem is olyan rég ültetett az osztályfőnökünk és amikor látta hogy ki mellé kerülök( nem nyilatkozom) akkor együttérezve nézett rám és az arcán végighúzta az újját, mintha a könnyeot törölte volna.( ne értse félre senki.Van az, amikor ezt csinálják és azt mondják mellé, hogy törörömtötöm)

Egyszer egy rendezvény közeledtével meg is kérdezte hogy nem-e megyek ki az egyik koncertre( enyhe célzás hogy vele), de sajnos akkor utaztunk el.Amikor először találkoztunk a nyári vakációban, akkor pedig széles vigyorral üdvözölt.:)))

Szóval arra akarok kijukadni, hogy szerintetek milyen véleményt alkot rólam, minek tart az életében?

Előlre is köszi.:)



2015. okt. 23. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

izmos:DDDDDD

látszik a bicepsze... tudod egyáltalán, melyik az a bicepsz nevű izom?:DD

2015. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jóóó...

Lehet hogy nem jól fejeztem ki magam, de remélen a többség érti mire gondolok.:)

És igen, tudom melyik a bicepsz.Felső kar izom.( ma este nem tudok jól fogalmazni.:))

Izmos, de nem nagyon látszik át a hosszúujú felsőn.

Fel tudja magát húzni a focikapun, úgy csinálja a fekvőtámaszokati, mint az osztályelső a matek példákat...

A lényegre emberek.A lényegre.:)

2015. okt. 23. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

az nem felhúzás, az maximum húzodzkodás...

felhúzás teljesen más. a fekvőtámasz meg nem egy nagy cucc, azt mindenki tud csinálni.

2015. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok hiba van a használati utasításodban, de a lényeget megértjük!

Az osztálytárs, általában még gyerek hozzád!

Biztosan kedvel, és ha nem is értem hogy most mellette ülsz, vagy más (borzalmaska) mellett a lényeg, hogy tetszel neki, és mint elmondtad ő is neked, tehát közeledj!

Légy mosolygos, vidám közvetlen!

Kacagj-nevess sokat, és közeledni fog!

2015. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom a hibákat, de nem tudok fogalmazni, mert fáradt vagyok.Nem mondanám, hogy tetszik, nem tudnék úgy közeledni felé.Szóval az a lényeg, hogy izmosabb, mint én vagy bárki az osztaályból.

Köszönöm a válaszokat!

Ha nem is mindegyik hasznos.:)

2015. okt. 23. 22:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!