Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor szeretnék beszélni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szeretnék beszélni egy csajjal de nem tok mit mondani akk mit csinaljak, hogy betudjam füzni, jobban megismerni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki, hogy milyen ügyesen tudsz cipőfűzőt kötni, mert azt szokták fűzni.
2015. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja.csak normális kommentelő legyen.

És összeakarok vle jonni.

2015. okt. 17. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szoktad nézni őt és rámosolyogni ilyenkor h reagál? Egyépként oda mehetsz hozza bemutatkozol és megkérdezed miket szeret csinalni stb. Beszelgess vele normalisan mintha csak egy baráttal tennéd aztán csak letudod szürni h szimpi vagy-e es tetszel-e neki.
2015. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17évesek vagyunk.osztáátárs.de még most jött a suliba.

Egyébként 1szer alltam a tesiteremnél és odajött hozzám,amikor bárhova mehetett vna.1szer kint az udvaron odault mellém amikor volt még üres pad,meg volt h fél méterre volt tőlem és a haverok kimentek cigizni és odajött mellém.

2015. okt. 18. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg pláne lehetne miről beszélni. Nem is értem h amikor melleted volt miért nem kezdtél el beszélni akár arról h hogy-hogy sulit váltott v mesélhetnél neki a suliról, v ha erről nem akkor arról amiket mondtam már nem kell túlgondolni ezt az egészet és parázni h mi h jó hanem beszélj vele arról h mik a hobbyjai hátha vannak közös pontjaitok is mert biztos jelentessz vmit h ha sokszor van a közeledbe köszönj is neki ha látod és mosolyogj rá és nézd meg h reagál ezekre meg beszélgetés közbe figyeld h milyen jeleket ad h szívesen beszélget-e veled v olyan uncsin,közhelyesen. Am még nem volt dolgod lánnyal h ennyire nem tudod h kezeld ezt?
2015. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De,csak változó.vkivel tok beszélni vkivel nem.
2015. okt. 18. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Márpedig ez csak rajtad áll úgy látszik, sztem nyugodtan beszélgethetsz vele azokrol amiket mar irtam, tudod ha igazán akarunk vmit,vkit akkor mindent megteszunk h a mienk legyen.Ha fontos Neked tegyél érte, majd kialakulnak a dolgok, ne aggódj.
2015. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!