Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelöljem Fb-n?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejelöljem Fb-n?

Figyelt kérdés
1 hónapja jöttem ebbe az osztályba. Már van pár barátom és a fiúkkal is jóba vagyok. Van egy fiú aki tetszik, suliba a köszönésen kivűl nem beszélünk, sulin kivűl 1-szer beszéltünk de csak pár percet Félek párszor rányomultam. A héten nem is volt suliba mert lázas lett. Szerintetek bejelöljem mert osztálytárs (eddig csak a lányok az ismerőseim) vagy inkább ne mert nyomulásnak fogja tartani?
2015. okt. 16. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ki*@sz*tt nagyot röhögtem :D Nyomulásnak tartaná, hogy az osztálytársa bejelöli... Ne haragudj megint csak, de hogy akarsz egyáltalán bármit ettől az egésztől, ha nem hogy beszélgetni, vagy csak fészbúkon csetelni, de még bejelölni sem mered, ráadásul az osztálytársad :D Ne legyél már ekkora besz@ri!
2015. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? :)

Amúgy jelöld be nem venné ezt nyomulásnak szerintem

2015. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelöld be. Ez kb annyit jelent, mintha valakinek "egészségedrét" mondasz, ha tüsszent. Biztos hogy nem vesz majd nyomulásak...
2015. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!