Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinaljak? (lenn)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? (lenn)

Figyelt kérdés

Interneten/Facebookon megismertem egy fiut, es elkezdtunk beszelgetni.. par het utan tok jo baratnok lettunk.. vegul ugy dontottunk, hogy megprobaljuk egyutt..

Aztan bemutattam ot 2 baratnomnek.. es nem jol sult el az egesz.. a srac nem egy "alompasi", es a baratnoimnek egyaltalan nem volt szinpatikus.. sot, meg az iskolaban mindenkinek elmondtak, vegig cikiztek, de probaltam beletorodni.. vegul most ott tartunk, hogy szakitanunk kene, de en nagyon szeretem ot.. 16/L


2015. okt. 16. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*baratok srry..
2015. okt. 16. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted es o is szeret akkor ne szakitsatok masok miatt..
2015. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha teszem azt mindenki drogozna a suliban (és akkor ez most egy viszonylag aktuális probléma) és a barátnőid is csinálnák, de te nem (mert teszem azt van eszed), és erre kiröhögnének, akkor emiatt komolyan elkezdenéd magad szúrni te is, és inkább meghalnál egy túladagolásban, csak hogy nem nevessenek ki? Komolyan? Vagy inkább azt mondanád, hogy sz@rok az egészre, inkább röhögjenek?
2015. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó. Én nem vágom. Most akkor mért is KELL szakítanotok?
2015. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazából negatív leszek, de biztosan ismered őt? Mert az egy dolog, hogy ismered milyen a neten... De a barátnőid miatt tényleg nem érdemes.
2015. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!