Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mer velem beszélni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer velem beszélni vagy csak nem akar? Egyáltalán mit akar?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel a nyáron egy táborban nagyon jóban lettünk és egy suliba járunk. Táborban nagyon sokat beszeélgettünk állandóan eggyütt voltunk és minden tök jo volt kölcsönadta a pulcsiját meg adott nekem egy karkötőt és tök aranyos volt. Most meg mikor szembe megyünk egymással a folyosón két dolog szokott lenni. Vagy elhalgat eés nagyon nagyon feltünően néz vagy egymásra sem nézünk, de ez nem annyira fontos csak azért leírtam, hogy értsétek. A lényeg,hogy tegnap vagy 15 percen kersztül állt mellettem és olyan volt mintha nem merne hozzam szólni... Meg elötte volt egy előadás amire mind ketten mentünk és a teremben nem volt elég szék és ő pont jott be a székével mikor én mentem ki és akkor is így nézett rám letette a széket maga mellé és hozott magának egy másikat de én ezt már csak késöbb vettem észre... Egész végig hozzám sem szólt csak nézett és ebből elvileg rá kellett volna jönnöm, hogy az a szék nekem van ott...
2015. szept. 23. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hany évesek vagytok?


Kik voltak melletetek a folyosón, amikor 15 percig nézett/álltatok egymás mellett? :)

2015. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok ő 16

Az egyik barátnőm meg az ő egyik osztálytársa....

De egyikük sem volt a közvetlen közelünkben csak ott voltak de nem velünk. mi meg csak álltunk és nem szólaltunk meg.

2015. szept. 23. 21:42
 3/3 anonim válasza:
Hát tudod a fiúk elég furák. De ha szerintem te elkezdesz vele beszélgetni akkor majd látod hogy ha beszél veled akkor nincs semmi baj de ha szívességet tesz hogy hozzád szól akkor hagyjd.
2015. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!