Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, szerintetek van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Válaszaitokat szeretném kérni, az eset a következő: 20 éves fiú vagyok, a barátnőm 16 éves. Ő sulizik, én esti tagozatos vagyok. Mióta elkezdődött a tanév, nem dolgoztam és nem is kerestem de direkt azért, hogy többet legyek vele. Abban a városban tanul középsuliban ahol lakom, tőlem 40-50 Km-re lakik. Minden reggel kimegyek elé elkísérem suliba, amikor végez és ha van időnk vagy felmegyünk hozzánk pihizni, avagy sétálunk, beülünk valahova ezt azt inni vagy enni. 4 napja lettünk 1 hónaposak, és úgy gondolom és érzem hogy nagyon szeret, én is nagyon szeretem. Nincs semmi baj közöttünk. Kaptam egy állás ajánlatot, ami 5:40-től 2-ig tartó déli műszakról szól és hazaérnék minden nap olyan fél, vagy háromnegyed 3-ra. Konkrét kérdésem a következő: Szerintetek ha elkezdek dolgozni megfog romolni a kapcsolat közöttünk, avagy sem illetve vége lehet ? Minden nap látjuk egymást kivéve hétvégenként. Lehet túlkomplikálom, csak az a helyzet hogy jó pár még idősebb lánnyal is voltam de semelyik se volt ennyire jó, és félek hogy elveszítem.

2015. szept. 19. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlkomlikálod. :) 22/F
2015. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi okod a félelemre.
2015. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ritka, hogy egy fiú így túlagyalja a dolgokat, ez inkább a csajokra jellemző. :D Szóval szerintem a munka miatt egyáltalán nem romolhat meg a kapcsolat, ha igazán szeret, délutánonként meló után úgyis tudsz találkozni vele. Egyébként a nők azok a férfiakra néznek fel, akinek van munkája, legalábbis én igen, azokat tudom tisztelni, s a tisztelet a legfontosabb egy kapcsolatban...


29/N

2015. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindhárom válaszolónak, igen sajnos még nem volt ilyen velem, hogy így szeretni valakit ezért is félek de általatok nyugodtabb lettem :)
2015. szept. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!