Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ha valakinek izmos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha valakinek izmos teste van de csunya arca van akkor mennyi az eselye h beleszeretek? Es forditva?

Figyelt kérdés
melyik jon be nekktek ?
2015. szept. 18. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Tipikus pasis kérdés...


Ez így kevés információ,mert önmagában egy gyönyörű test SEMMI!


Hogyan öltözöl?

Ágyban toppon vagy?

Viselkedésed?

Higiénia?

Műveltség?

Anyagiak?


26/N

2015. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát én is éppen emiatt kezdtem gyúrni, szép testem lett, sokan megdicsértek, egész nyáron napoztam, hogy jó színem legyen, meg minden, sokan megbámultak a strandon, de mégse jött össze velem senki, mert "bocsi, nm vagy az esetem"... meg ilyenek... úgyhogy tök elment a kedvem, fel is adtam az edzést is...
2015. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
XDDD "Anyagiak" okééé
2015. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Mié, az neked "beleszeretés" valakibe, amikor csak a tested és/vagy arcod miatt kellesz valakinek? Nőj már fel, könyörgöm. -.-

A kérdés alapján úgy 15 éves vagy, és most erre a témára vagy rákattanva. A lányokat f...ul nem érdekli ez a kettő változat, de elmondom, hogy mi a fontos nekik:

- Ápoltság (ne legyen oroszlánszagod és ne hordjá egy hétig egy pólót)

- Legyél rosszfiú, és ne tartsd be azokat a szabályokat, amik nem tetszenek (a rosszfiúskodás NEM egyenlő a bunkósággal, erre NAGYON vigyázz, mert a bunkó f...ok csak a r.....oknak kellenek, de még azok közül is csak a síkh...éknek)

- Legyél kedves (engedd őket előre "lányoké az elsőbbség" alapon, like-old a képeiket, köszönj nekik, de még ezer féleképpen lehetsz kedves)

- Legyél sportos (ez nagyon fontos, de figyelmeztetlek, hof nem minden lánynak jönnek be a focisták, szóval inkább egy másik sportágban próbálj meg elhelyezkedni, ha még nem sportolsz)

- Öltözködj stílusosan (nem, a stílusos szó nem a páwáskodást vagy a divatbskodást fedi, hanem,hogy nézz ki jól, és ne a macinacit hordj, de szerintem egy fiú sportcipőben, farmerben és egy pólóban (ami a megfelelő mérete, és nem kicsi vagy nagy rá) is nagyon vonzó tud lenni)

- Ne legyél rossz tanuló (a lányoknak nem jönnek be a buta fiúk, az csak egy urban legend, hogy a lányok a rossz tanulókra buknak)

Remélem segítettem ;)

2015. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

3.-nak.


Igen,az anyagiak!


Tudod egy nőnek fontos,hogy a pasijának legyen normális munkája és egzisztenciája. Nem milliókat kereső befektetési bankárról beszélek,budai villával,hanem arról,hogy legyen annyi jövedelme amiből kitud fizetni egy vacsit vagy,hogy a hónap végén ne tőlem kérjen lakbérre. 26 évesen már egy nő gondol a gyermekvállalásra és tetszik vagy sem ez bizony pénzbe kerül! Én vállalom,hogy K vagyok,ha ez azt jelenti,hogy nincs kedvem egy segélyből élő pasival nyomorogni egy koszos lyukban és a gyermekem orvosi költségén spórolni.


Igen,K vagyok,ahogy minden normális nő!

2015. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Menj dolgozni te naplopó ne a pasid tol várd el hogy eltartson!
2015. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 es sokat segitettel eltalaltad 15 vagyok :)
2015. szept. 18. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó persze a belső is számít de a kérdésre válaszolva. Igen lehet hogy össze jönnék veled.
2015. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


valaki kifejtené,hogy miért lettem lepontozva? Komolyan érdekel!

2015. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Főként az "anyagiak" miatt...szerintem. Pedig ahogy írtad, valamilyen szinten fontos a pénz...hogy el tudja tartani magát, meg tudjon valakit hívni ebédelni vagy ne legyen csöves...

"ágyban toppon vagy?" Ez egy kicsit vicc, mert nem ez alapján kellene pasit választani, sőt, jobb esetben ez szex előtt ki sem derül.

A kérdező csak 15 éves.....gondolom nem tartja el magát és nincs toppon az ágyban sem......:)

2015. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!