Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejönnek a lenyalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejönnek a lenyalt hajú fiúk, akiknek fésült zselés hajuk van, van esélyem ilyet találni?

Figyelt kérdés
Eddig csak külföldi férfimodelleket láttam, akiknek lenyalt volt a hajuk, nálunk meg alig látni ilyet. :( Pedig nekem nagyon bejönnek! Azt viszont nem szeretném, hogy csak azért zselézze ilyenre, mert én úgy szeretném, hanem aki alapból ilyen hajat hord. Lesz ilyen párom valaha??

2015. szept. 10. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig en eleg sok ilyen embert ladtam mar? :) Szval tuti lesz. :)
2015. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi... oda nm ?-t akartam irni, hnem .-t. :P
2015. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából csak ilyet lehet találni...

Biztos fogsz te is :)

2015. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Páwákból van egy csomó az utcán ugyhogy ja :-D
2015. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van. Énis ilyen vagyok, hosszabb, oldalasan / kicsit hátrafelé van fésülve a hajam és jól áll :D Kitartááás tuti van.
2015. dec. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem zselézem , mert anélkül 8s a helyén marad a hajam.
2015. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!