Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy lehet valakit csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet valakit csak véletlenül letapizni?

Figyelt kérdés

Írta egy srác, hogy nem szokta letapizni azt a csajt, aki nem jön be neki, csak jó lesz vele és ha úgy alakul akkor tapizza le

De arra mar nem kaptam választ, hogy hogy lehet, hogy 'csak úgy alakul' :D



2015. szept. 7. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már jártam úgy hogy a volt barátnőmmel buszoztunk suliból hazafelé, buszon ugye tömegnyomor volt egymást össze préselve álltunk. Barátnőm mögöttem állt hogy leszállásnál tudjak utat csinálni az ajtó fele. Na a lényeg az hogy össze voltunk ott nyomva, a busz fékezett én egyik kezemmel kapaszkodtam, másik szabad volt egy csaj fékezésnél előre bukott teljesen felém én meg ugye reflexből nem is tudom már hogy de magam elé tettem a bal kezem és telibe az előttem álló lány mellét sikerült megfognom ezzel :D

Nem volt valami szép lány, de ugye ez kellemetlen volt neki is meg nekem is kínos volt a szitu, nevettünk egyet meg bocsánatot kértünk egymástól és ennyi. A barátnőm picit zokon vette hogy egy nála nagyobb mellű lánynak sikerült megfognom a mellét de véletlen volt, ő sem durcizot 5 percnél tovább :D


Meg egyszer ez fél éve lehetett. Már dolgozok régóta stb... A munkahelyemen van egy nálam pár évvel idősebb nő de nagyon jó alakja van és ugye az étkezőben ő épp elmosta maga után az edényeit én meg a mosogató mellett készültem kávét főzni, hát hirtelen fordultunk a csaj hátranézett valamit mondott a barátnőjének én meg fordultam hirtelen és véletlen ment a seggre pacsi. Jó nem erősen de a tenyerem szépen hozzá ért akaratom ellenére, a csaj meg eléggé meglepődött és elég csúnyán nézett rám, de bocsánatot kértem, és mondta hogy nincs gond megsik az ilyen.


Ezek tényleg véletlen történtek így pontosan nem emlékszem hogyan jött így össze de megtörtént bocsánatot kértem, nevettünk egy jót elvan felejtve.

2015. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elesel és véletlen magad elé teszed a kezed vagyis direkt mert ez a túlélési ösztön
2015. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!