Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy sok lány fekete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy sok lány fekete pasival szeretne járni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más lányok nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem nem tetszenek a fekete pasik. Nem vagyok rasszista, de valahogy fizikailag nem vonzanak. De a távol-keletiek sem. Meg az indiánok sem. Semmi. Szóval nekem a tipikus európai kinézet tetszik. Még sose volt olyan, hogy másfajta férfi tetszett volna. Talán a génekben van ez, nem tudom :)
2015. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos igen. De szerintem nem normálisak...
2015. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok emberben megvan az a tulajdonság, hogy ami ritka az vonzza. Itthon kevés a fekete, tehát izgalmasabb is nekik. Amikor vietnámi lánnyal jártam, hatalmasat dobott az élményen hogy egzotikus volt, teljesen más érzés mint egy magyar származású lánnyal akikből milliók szaladgálnak mindenfelé.
2015. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik az egzotikumokat
2015. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
sajnos a lányok eléggé fajgyűlölők, utálják a fehért azt vettem észre, szinte sok fehér fiú ezért is kezd el szolizni, hogy menő barna bőre legyen és bevágódjon így a csajoknál, mintha a fehér bőr olyan taszító lenne náluk :/
2015. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz
2015. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Törölték a válaszom...


Cenzúra...


Pedig nem volt benne semmi rasszista...

2015. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Mi volt az?
2015. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak leírtam,hogy igen,sokan buknak a szerecsenekre aztán később sipítoznak mikor a pasi lelép és ők meg ott maradnak egy félvér pujával és persze csodálkoznak,hogy nem találnak új pasit.
2015. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
niggák
2015. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!