Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy srác az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy srác az arcomat a kezeibe fogva akart megcsókolni? És az mit hogy mindezt egy buliba, úgy hogy max látásból ismertük egymást?

Figyelt kérdés
Csak láthatott,beszélni nem beszéltünk,de mikor látott akkor is nagyon megnézett.
2015. aug. 24. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy nagyon bejössz neki.. de ha jól értelemezem a kérdést akkor nem volt tényleges csók..különben az hogy nem beszélgetni vagy ismerkedni kezdett hanem kapásból megakart csókolni abból kiderül mit akar tőled és szerintem az nem egy párkapcsolat
2015. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,nem volt csók mert nem akartam,én nem vagyok az a típus.

És köszönöm a válaszod!

2015. aug. 24. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!