Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket menyire érdekel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket menyire érdekel hogy izmos -e a fiú?

Figyelt kérdés
Számít-e nálatok vagy egyáltalán nem és ezt csak a fiúk hiszik így? 14/f
2015. aug. 17. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A sportos lányoknál buztos számít. De ez relatív
2015. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem egyaltalan nem erdekel,hogy izmos-e, ha normalis es szeret engem en is ot az a lenyeg.

18/L

2015. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem visszataszító ha egy srác izmos. Inkább az ilyen testalkat tetszik.

[link]

2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel ki milyen izmos, egy fiúnál csak az taszítana,ha kövér lenne.:)
2015. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mind1. inkább az számít h helyes-e meg a belső (nekem).
2015. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az izomzata, bár nem szeretem ha valaki túl izmos, de túl lépnék azon is, ha meglenne az összhang és a beszélgetéshez a végtelenített téma:D
2015. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak mert a legjobb barátommal mi elég sokszor járunk kondizni meg saját testsúlyos eddzésre és osztálykiránduláson (mi vagyunk a két legizmosabb fiú) és a lányok egyformába a hasunkat meg a karizmunkat akarta nézegetni. Én is meg a barátom is elég szerények vagyunk és ez egy kicsit zavarba ejtett minket
2015. aug. 17. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy annyira izmos legyen, de egy kicsit azért mégis, mivel nem szeretem ha egy fiúnak vékony, törékeny karjai vannak...Ezért meglehet kövezni de nekem ez a véleményem. Persze nekem se jönnek be az agyongyúrt fiúk de egy pici izom szerintem nem árt.
2015. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel
2015. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!