Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar, ha egy fiú állandóan puszilgatja a kutyáját?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a fiú, és az előző barátnőmet zavarta, de nem ezért lett vége. Szóval mindig velem alszik, ölelgetem, simogatom, és szinte nem telik el úgy egy óra, hogy ne puszilnám meg a fejét, az arcát, a hasát, orrát, és a szájára is szoktam, tehát ahol érem. :D Nagyon nagyon imádom. Szerintetek ez lehet gond a későbbiekben? Ti szívesen lennétek egy ilyen fiúval?
2015. aug. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú létemre én is puszilgatom a kutyám.
2015. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Ahol éred? 0.o Tehát ha háttal fekszik nekes akkor... :D


Amúgy gondolok mert a kutyát összenyaltad utána meg úgy csókoltad meg a barátnődet... Biztos nem lehetett kellemes neki... Inkább a barátnődet kellene puszilgatnod nem egy kutyát...

2015. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ölelgetni én is szoktam mellkasánál olyan izma van, gyúrós kutya. Ne előtte csináld és kész.
2015. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Én kifejezetten boldog lennék,100 emberből elvétve egy ilyen,főleg fiúk,és főleg ebben a korosztályban.

Nálam ezek alapján a belsőd tuti nyerő lenne. Fontos dolog,hogy valaki tényleg imádja az állatokat,és ne féljen ezt kimutatni :)

Szóval nekem ettől a szememben csak ég értékesebb lennél. :)

2015. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm, hát én inkább macskás vagyok. :)

Amúgy szerintem eltudnám fogadni. Nincs abban semmi rossz hogy ennyire szereted őt. :)

2015. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!