Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azt akarják tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azt akarják tőlem a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, de nem vagyok az a top11 sem..igazából kinek mi az ízlése.. van olyan akinek nem tetszek, de sajnos azt veszem észre, hogy egyre többen csak azt akarják tőlem..de miért? Én ha van valakim , akkor hosszú kapcsolatot szeretnék nem egy pillanatnyi örömöt vagy barátság extrákkal.. lehet én vagyok prűd.. de a lényeg mitől van ez?

2015. aug. 12. 23:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
És a 40-50 évesek is bepróbálkoznak? Háát...
2015. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy gondolkodom mint te, csak én fiú vagyok, hiába vannak agyonsminkelt "plázacicák" akik csak a pénzre mennek meg mindenkivel összefekszenek, szerintem ez gusztustalan. Majd meglátod, van aki ugyanígy gondolkodik mint te, csak ne add fel a keresését, lehet az a baj, hogy nem jó helyen keresed, és ha valaki nem ad esélyt neked azért mert külsőleg nem tetszel neki, megismerni sem akar, akkor nem érdemel meg téged. Még valami: a megjelenésed legyen csinos de próbálj meg úgy öltözködni, hogy azok figyeljenek fel rád akik csak megakarnak ba**ni.

Én megtaláltam azt a lányt akit kerestem csak az a baj barátja van már egy ideje, ha tényleg olyan mint amilyennek megismertem, várok rá :)

Te se add fel! :) Kicsit sokat írtam, azért szerintem megéri elolvasnod :)

2015. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok csak annyit még, hogy: 18/f :)
2015. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez tipikus. 16 éves vagyok, és bár én sem mondanám magam olyan nagyon szépnek, de a férfiaknak, főleg az idősebbeknek, elég ha egy lány fiatal és nem egy bányarém. Velem is olyanok. Ülök a metrón, és úgy néz rám, hogy menten kiguvad a szeme, és lehet érezni, hogy mire gondol, vagy múltkor leült mellém közvetlenül egy 45 körüli pasi, pedig volt még hely sok, és odasimult, nagyon közel volt, persze aztán felálltam, mert nagyon kellemetlenül éreztem magam. De ennél sokkal gázabb is előfordul. A férfiak nagy részét a vágyaik vezérlik, valamilyen szinten ösztönlények, és már azt jelnek veszik, ha térd felett ér véget a szoknyád, nem beszélve a falatnyi sortokról, amik bár kényelmesek, nagyon sok mindent megmutatnak, és ezt máris feltüzeli a férfiakat. Természetesen nem általánosítani akarok, mert sok normális is van, de ez az igazság. Nem kell velük törődni, csak nem árt elővigyázatosnak lenni.
2015. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*NE* azok figyeljenek fel rád...
2015. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 14. 02:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!