Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire az igazak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire az igazak azok a képek, amin facen terjengenek, hogy minden lány álma stb?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra,hogy hátulról ölelnek át titeket,a kezeteket csókolják,megmarkoljátok a combotokat belül,fent.

Ezek mennyire igazak,és tudtok még ilyet mondani,amit úgymond imádtok? :D


2015. aug. 11. 19:18
 1/9 A kérdező kommentje:
megmarkolják*
2015. aug. 11. 19:18
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ ki csinálja xd
2015. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze ez a legjobb érzés*-* imádom egyszerűen ha az csinálja aki szeret.
2015. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rám igazak, szeretem az ilyen cukiságokat.
2015. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a híresneves homlokpuszival hogy álltok?
2015. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket mind szeretem😍

De a kedvenc hogyha hátulról megölel és a fülembe súg valami kedveset:)

Már úgy most beleborsóztam ahogy leírtam:D

2015. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a példákat, amiket felhoztál mind igazak. (:

Én személy szerint imádom, amikor este hozzábújhatok a legjobb barátomhoz/esetleges fiúmhoz. Vagy belefúrja az orrát a hajamba. A nyakhajlatomnál puszilgat. Ha belemarkol a fenekembe. Ha az ölében ülök és érzem, hogy szűkül a nadrágja. Finoman harapdál. Cigizésnél belefújja a számba a füstöt. Együtt olvasunk egy könyvet. (természetesen csak az első pontra értettem bele a legjobb barátomat c:)

16/ConchitaWurst

2015. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretjük. Nekem pl. minden álmom az, hogy a fiú (akivel persze együtt járnék, ha lenne) hátulról megölel, az egyik oldalra tűri a hajamat és puszilgatja, csókolgatja a nyakamat, közeledve a szám felé. Mielőtt még odaérne magához fordít, de az ölelése közelségéből/szorításából nem enged. Majd hosszú csókban forrnánk össze.

A homlokpuszival személy szerint úgy vagyok, hogy se nem gyűlölöm, se nem vagyok érte halálosan oda. Tulajdonképpen a semmitől jobb, de az arcra/szájra puszitól nem, a jó szoros ölelés élményéhez a közelébe sincs. Szeretném ha ölébe húzna és úgy csókolgatna. Szeretném ha felkapna az ajtóban, odavinne az ágyhoz, ráfektetne, kezével szétnyitná a combjaimat, közéjük feküdne, és csak csókolóznánk, csókolóznánk, ruhán keresztül a keze el is kalandozhatna, de a ruha alá ne nyúljon.

2015. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* élményének
2015. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!