Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi , hogy mi az a tulajdonság ami megragad egy lányon, illetve mi az, ami taszító?

Milyen külsejű lányok jonnek be inkább? A teltebbek vagy a véknyabbak?

Minden válasz érdekelne


2015. aug. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

túl hosszú :) privátban küldtem :)


22F

2015. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nagyon vonz ha egy lány kedvesen tud mosolyogni és nem vihog össze vissza. A mosollyal le lehet fegyverezni. A tekintet e mellett nagyon őszintének kell lennie :)


Taszít ha flegma, esetleg lenéz másokat, és magasabb rendűnek érzi magát.


Külsőre talán inkább a közép mezőnyt ütném meg, nem szükséges 40kg-nak lennie (bár tud az szexi lenni :P) de pl 80kg-os lányokkal nem szívesen jönnék össze mivel jómagam 65 vagyok. Ne legyen magasabb mint én (175 vagyok), és ami a legfontosabb: merjen kommunikálni.


Számomra ez a legfontosabb, mert szeretek beszélni és a "leteszlek a sarokba és ott maradsz" típusú lányok sajnos nem váltak be :)


Bárcsak jönne már egy ilyen lány mint akit leírtam!


26F

2015. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

-átlagos magasság

-ne legyen csontsovány, de túlsúlyos se

-a kerek szemek tetszenek

-ne legyen feltűnő az öltözködése

-ne kenje magát mindenféle kencével, csak szolidan, ha szeretné

-legyen arányos a melle mérete a testéhez és úgy összességében is legyen arányos (mert van elég gyakran extrém eset)

-ápolt külső


-őszinte

-sokrétű (tehát mindenféle dologról lehessen vele beszélgetni, ne csak arról, amit ő szeret)

-tudjon a helyzeteknek megfelelően viselkedni (mikor veheti engedheti el magát, mikor kell komolyan venni)

-a problémákat mondja el és ne féljen tőlük (és legyen ezzel együtt megértő is, ha nekem van problémám)


Úgy nagyjából ennyi jutott eszembe, ezek a legfontosabbak számomra. Nyitott vagyok ilyen szempontból, tehát ha ezek megvannak, akkor már nagy baj nem lehet.



(korábbi kérdésnél válaszoltam) :)

2015. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vékonyabbak szerintem aranyosabbak, mert ők olyan kis törékenyek, mi fiúk meg szeretjük az erős, aki megvéd szerepet játszani. Engem az a tulajdonság ragad meg ha ér gy lány ilyen rejtélyes tekintettel néz rám és nem beszél sokat, ez a pillantás nagyon sexy!! Az nagyon taszító ha egy csomót beszél és ilyen buta p.csa. A betonfrizura és az agyonsminkelt arc is visszataszító. Maradj természetes és tudj úszni és biciklizni, lehetsz egy kicsit nyomulós is, illetve közvetlen, de ne könnyűvérű! Sok sikert a fiúkhoz legyél boldog!
2015. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre az átlag vastagságú lányok jönnek be. Egy lányon valóban taszító ha flegma. Én azt szeretem ha egy lány kis cuki, én nagyon szeretem az olyat, apró mosoly, gyönyörű szemek...imádom...
2015. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok.


Ideál: (külső)

( először az arcot és mosolyát nézem meg )


Hosszú haj

Ápolt arc

Vékony , formás (sportos)

Ne legyen magasabb nálam ( 180- )


Belső :

Legyen intelligens, normális . Legyen tájékozott , legyen célja a jövőre nézve . Nem kizáró ok , de nem szeretem ha egy lányon a fél város átment tehát ne adja könnyen magát . Ne igyon , ne cigizzen .


Én is sportolok edzek heti 4-5 alkalommal mindenem a testépites szóval nehéz barátnőt találnom ez mellett aki képes toleráni azt ,hogy nem vagyunk egésznap együtt.

2015. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

okos, mosolygós, kedves, aranyos, humoros, tisztelettudó, romantikus


vékony, húsos, 155-170 cm, formás, barna/kék szem, szeplők is bejönnek... egyénfüggő

2015. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vékony lányok jönnek alapvetően be, de ha egy kicsi felesleg van rajta nem kizáró ok.

Legyen igényes magára, aranyos, romantikus, nem nyafogo, odaadó :)


17f

2015. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A külső nem olyan fontos. Persze, nyilván, nem leszek álszent, ha valaki egyértelműen taszító, azzal nem tudnék járni. De ha nem ez a kategória, onnantól nem igazán számít a külső.

Teltebb vagy vékonyabb? Mindegyik lehet vonzó. Sokkal inkább számít, hogy igényes és ápolt-e valaki.

De a leginkább a személyisége számít. Hogy szeressük egymást, megbízzunk egymásban, és jól érezzük magunkat.

2015. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!