Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már kb. az 1000. ilyen kérdés itt,de azért felteszem én is.Nem volt még barátnőm,így felmerült bennem az az eshetőség,hogy velem lehet a baj.


Külső: 175 cm magas,fekete haj,barna szem,átlagos arc,sportos testalkat(nem vagyok felhő,de nem is pálcika)


Belső:okosnak mondott,valamilyen szinten vicces vagyok,néha túlzásba is viszem,de tudok komoly is lenni,ha a helyzet megköveteli.Néha rám jön az 5 perc,és ilyenkor az őrületbe tudom kergetni a körülöttem lévőket a favicceimmel és a beszólásaimmal,így néha elég bunkónak tűnhetek.Szeretek sportolni:futni,focizni,stb. Gyakran vannak érzelmi ingadozásaim:Hol optimistán állok mindenhez,hol pesszimistán.Általában nyugodt vagyok,de könnyen fel lehet idegesíteni.Nehezen ismerkedem új emberekkel.A zene terén inkább a rockot preferálom.Nem iszom alkoholt,csak alkalmanként,egyátalán nem dohányzom és drogozom.16/F



2015. aug. 2. 21:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
eletkorra:D kerlekszepen kuldj egy kepet magadrol🙏
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
de igy mar akkor levagtam hogy nem:D
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mintha mar olvastam valahol hasonlo kerdest (csal mert nagyon hasonlit a fogalmazasod), de lehet velem van abaj xD. Egyebkent voloban sok lany szivesen ismerkedne veled. Vard ki h a megfelelo elotted legyen. Eszre fogod venni ;). No meg nincsen veled semmi gond a leirtak alapjan :D

Ja es hatalmasat nevetek a valaszokon amik elottem vannak xDDDD

2015. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
1-es hatos és kérdező én is küldöm a pacsit :D 16/F
2015. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled :) mintha csak magamat látnám a leírtak alapján:)) 15/L
2015. aug. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
14-es!Nekik küldöd,nekem nem?Na szépen vagyunk...
2015. aug. 2. 23:13
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem te a fiú alteregóm vagy, csak jóval magasabb és más színösszeállítású.

Én simán járnék ilyen fiúval egyébként, őrületbe kergethetnénk egymást azzal, ki tud fárasztóbb faviccet mondani.:D

15/L

2015. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
14-es vagyok, Mégegyszer: 1-es, 6-os KÉRDEZŐ :D
2015. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jajj,bocsi!Ilyen későn már nem fog olyan jól az agyam:(
2015. aug. 3. 00:06
 20/24 anonim válasza:
Előfordul ne aggódj, amúgy tegnap ugyanezt témát futottam le, én is kiraktam egy 897-ik ilyen kérdést, és elég pozitív válaszok jöttek szóval, csak legyünk szépen türelmesek.
2015. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!