Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők milyen a természet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Lányok, nők milyen a természetem? (nem randizás miatt kérdem)

Figyelt kérdés

Na az van 16 éves fiú vagyok de nincs barátnőm,se facebookom.Kedves,nagylelkű,rock és fegyverszerető vagyok.Kicsit kövér vagyok,fogaim is rosszul állnak(úgy ahogy)Képem nincs mert hát mi a francnak?Szeretek gépezni meg a kocsikat,nevetni is szerettek(néha mondják már hogy fárasztó vagyok)tisztelem a nőket,lányokat.Kutyás vagyok a macskákal sincs túl sok bajom de....Na mindegy.Barnás hajam és szemem van.Rövid haj.Túl sok pénzem nincs mert szegény családban élek,4kutyánk van.Na mindegy csak arra lennék kiváncsi hogy egy ilyen fiúnak mennyi esélye van a lányoknál?

U.I:Tényleg nem randizás képem irtam ezt a kérdést,kép tényleg nincsen mert nem csináltunk.

A válaszokat előre is köszönöm szépen minden lánytól,nőtől.



2015. júl. 30. 15:27
 1/7 anonim válasza:
56%
hát ez elég gyatra már sorry.csinálj facebookot és nem csak azért mert milyen gáz hogy nincs egy 16 évesnek,hanem mert itt is tudsz akár ismerkedni.próbálj egy kicsit adni magadra vagy nem tudom.aztán sodródj az árral:) sok szerencsét az életben:)
2015. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a rockerek általában kedves, nagylelkű, jófej srácok :D

ha kicsit duci vagy akkor sportolj, bár nem kell mindenkinek izomkolosszusnak lennie .

17L rocker :D

2015. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat tudtok segiteni,egyébként azt nem irtam oda depresszióra hajlamos vagyok.De tényleg köszi meg a 2. üzenem:MINDIG METÁL????
2015. júl. 30. 15:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat tudtok segiteni,egyébként azt nem irtam oda depresszióra hajlamos vagyok.De tényleg köszi meg a 2. üzenem:MINDIG METÁL!!!!
2015. júl. 30. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ennyiből szimpatikus vagy, legalább nem az a "tucat" típus. :D Ne csinálj fészbukkot azért, mert a mai fiatalok nagy része elvárná... Az az egyetlen haszna van, hogy ott tudod tartani a kapcsolatot emberekkel, de akit érdekelsz megkereshet máshol is. Legalább nem csak egy "fb haver" leszel, aki csak akkor él és létezik amikor online van... Az anyagi háttereden később változtathatsz, ez rajtad múlik, esetleg most is elmehetsz diákmelóra. :) Szakmád/érettségid minimum azért legyen, mármint egyelőre tanuld. :D A depi hajlamod enyhülni fog ha lesz melletted egy barátnő, aki meghallgat és megért. :) 17/L(gamer+rocker :D)
2015. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jól esik,tényleg köszönöm lányok ezt.Egyébként irhatok nyugodtan:)
2015. júl. 30. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
így leírásból aranyosnak tűnsz
2015. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!