Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Akár külsőre akár belsőre

Pl. Csendesebb vagy határozottabb

Szemüveg, fogszabályzó mennyire zavar? Rövid haj vagy hosszú haj? Vékony vagy husisabb? Mennyire jön be ha egy lány nem sminkeli magát? Milyen stilusu lányok tetszenek?

Bocsánat a sok kérdésért de kiváncsi vagyok.

Kérlek kort is irjatok


2015. júl. 20. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szemüveg , fogszabályzó nem zavar , inkább vékony , hosszú haj , ha nem sminkeli magát annak csak örülök :)

stílus . hát ne legyen se emos , se rocker

2015. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve mit néztek először egy lányon?
2015. júl. 20. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
ja , lemaradt , 14/f
2015. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mindegy hogy csendesebb vagy határozottabb az a lényeg hogy megtudjon nyílni de ha választani kell akkor határozottabb

kicsit zavarnak az eféle kellékek de csak első ránézésre, azontúl nem fog érdekelni:D

hosszú haj!

vékony!

ha jól áll neki a smink hiánya tehát természetes szépség akkor plusz pont

szeretem a rocker stílusú csajokat:D

amúgy a lényeg hogy kedves legyen és őszinte 16/f

2015. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveg, fogszabályozó nem zavar, hosszú haj természetesen, vékony, nem érdekel, hogy sminkeli-e magát vagy sem... Stílus alatt mit értesz? Ilyen mint emo, meg rocker, meg hip-hop? Mert ha igen, akkor az is mindegy. Először az arcát nézem. Belső: legyen vicces, lehessen vele beszélgetni, tehát legyen közös téma, de persze komoly dolgokról is, lehet egy kicsit "őrültebb" is... Nagyjából ezt tudtam így hirtelen összefoglalni, biztos kimaradt néhány dolog. :D 17/F
2015. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Csendesebb

Szemüveg, fogszabályzó ,ha jól áll neki nem baj. ;)

A szeplő is nagyon bejön. ;)

Inkább hosszú haj ,de ha rövid akkor ne legyen annyira rövid ,mint pl. nekem (nekem rövid és "félig felállitott" hajam van. ;) )

Vékony ,meg lehet egy kicsit (de nagyon kicsit) husisabb ,de egyébként a kövér csajok nem jönnek be.

"Mennyire jön be ha egy lány nem sminkeli magát"

Nekem mind1. Szerintem egy csaj tud smink nélkül is kínézni. ;)

"Milyen stilusu lányok tetszenek?"

Hát sok stílusú.

De ilyen nagy emo ,rocker azért ne legyen.

Meg olyan féle se legyen ,hogy ha egy dolgot nem csinálok meg akkor én vagyok a "mocskos k__csög" meg stb......

Én leginkább az ilyen aranyos csajokat szeretem akik szeretnek dugni. :D

De sok stílus jön be.


F

2015. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


UI:


Azért én is hallgatok rockot ,de én az ilyen extrém rocker csajokra gondolok.

Mármint aki tele persing-eli magát meg ilyen "férfias".


Azokat nem bírom.

De az olyan lányokat akik szeretik a rockot és normálisak azokat igen. ;)

2015. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső:

160-170 cm magas,hosszú haj,színe mindegy,csak legyen természetes.Szemszín szintén mindegy.Ne legyen se pálcika,se bontógolyó,szóval 18-22-es testtömegindex között.:D Legyen ápolt,de ne sminkelje agyon magát.

Belső:

Rendelkezzen némi alapintelligenciával.Nem hátrány,ha tud helyesen írni.Tudjon nevetni a szar vicceimen,legyen közös érdeklődési körünk.Lehessen vele viccelődni,ugyanakkor komoly dolgokról is beszélni.


Előny ha sportol,ne cigizzen,ne igya le magát minden hétvégén a sárga földig.


16/F

2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én 1 hónap múlva leszek 15 éves és leírom én milyen vagyok.

Kicsit csendesebb de már hamar megnyilok mások előtt. Szemüveg kéne mert rejtett kancsalságom van de amúgy látok, fogszabályzó kéne mert van egy "vámpír fogam" de nem zavar. Rövid hajam van, kb. 10 cm-es viszont mihamarabb megszeretném növeszteni. Elég vékony vagyok 163 cm és 45 kg. Én max. alapozót használok. Szeretem a színes ruhákat, főleg a rószaszínt de nem vagyok cicababa. Emellett gitározok és elszeretnék kezdeni sportolni :)

2015. júl. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!