Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ilyenkor kb. mi játszód...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyenkor kb. mi játszódik le bennetetek? :D

Figyelt kérdés

Most nyáron elég gyakran járok bicajozni , és kb. 1 hete jött az ötlet , amit legutoljára kb. vagy 4 éve csináltam utoljára:D bicajról menet közben csaptam rá lányok fenekére (elmúlt 1 hétben 7x) és néztem a rekaciókat.. Őszintén szólva sokmindere számítottam (anyázás, ledobnak valamivel, utánnan próbálnak futni) de ezek közül egyik sem volt. Minden esetben érteetlenséget láttam az arcukon , de semmi durvát vagy nagy idegességet. Ordibálások sem nagyon voltak (közben zenét hallgattam mondjuk..) inkább ez a teljes értelelenség.. Remélem azért nagyon nem haragszanak rám :D Jaa legjobb az volt , mikor barátjával sétált a csaj , de akkor csináltam.. akkore se volt semmi , mégcsak meg sem idnult felém a gyerek.. (úgyse sok esélye lett volna , de akkor is..) Lányok, történt már veletek hasonló , mire gondoltatok ?

köszi


18F



2015. júl. 11. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

koszi az otletet, ezt kiprobalom majd en is :)

20/f

2015. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy értetlenek, nem sokszor találkoztak még olyan mértékű idiótával mint te. Remélem majd egyszer mész a családdal bevásárolni vagy ilyesmi, aztán az egyikkel szépen összefutsz.
2015. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Remélem, hogy valaki jól pofánb-sz és qrva nagyot perecelsz. Csak tudnám, hogy az ilyen hülyegyereknek hogy sikerült világra jönnie.

36F

2015. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy meglepődtek, hogy azt sem tudták, mi a tosz történt. Én is írhatnám azt most, hogy mondtam volna neked a magamét, meg utánad dobtam volna valamit, de azt úgy helyben lereagálni és egyből cselekedni érdekes mutatvány. Mire meg felfogja az ember, addigra a tettes tovabiciklizik. :'D
2015. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom mondani hogy 1 fāśż vagy.. Csak bicikliről van bátorságod hozzáérni 1 nőhöz..?

Grat.. /=_=\

2015. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Gyáva kis féreg vagy, kérdező. Nekem ez jut eszembe a kérdésedről.
2015. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező!

Te vagy a példaképem!

2015. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
21%
Úgyszint :P
2015. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
25%

Szerintem ez nem gyávaság...inkább bátorság.Őszíntén hány embernek lenne mersze ezt megtenni?:D

Lehet én is kipróbálom :3

2015. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem rossz otlet.:D mondjuk ha az en baratnomre csapnal ra,valaszthatnal melyik kezedet torjem el.:D de per pill szingli vagyok szoval nem igazan zavar.:d
2015. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!