Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a volt pasimat és a barátnőmet láttam csókolózni?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk és ma láttam őket titokba csókolózni. Azonnal elrohantam nem tom észrevettek e. Mit csináljak? A jjövő héten végig velük kell lennem egy táborba és már nem mondhatom le. Mit csinálják ?

2015. júl. 8. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szard le ....nehogy kicsapd a hisztit mert az szánalmas lenne

ők megszegték a házi nyulra nem lövünk szabàlyt neked meg nyelned kell

2015. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Üzenj hadat nekik :D
2015. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TÉpd meg a luvnyát! :D
2015. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Butaság Ne törödj vele. Nekik lessz Kinos nem neked ha a fiu nak ennyi gerinc nincs akkor TE ennél gerincesebb vagy és ennél többet érdemelsz Legyél uriember és Ne foglalkozz vele ha nehezedre is esik ...egyszer lenn egyszer fennt. Nemsokára neked is Jön a fennt akkor majd ök fognak irigykedni
2015. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!