Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de a "barátnőm" rámászott?

Figyelt kérdés
Strandon voltunk, és találkoztunk egy fiúval aki ott lakik ahol mi de még nem ismertük. Végig "szemeztem" vele, mindig rám nézet oda is jött hozzánk. Elkezdett velünk beszélgetni, kiderült hogy nagyon sok közös ismerősünk van, stb. Megtetszett a fiú viszont ugyan azon a napon a barátnőm mondta nekem higy neki nagyon tetszik , stb, és hogy neki nagyon tetszik, rá is írt a fiúra azonnal és most beszélgetnek, viszont én ezeket a dolgokat nem szoktam megosztani emberekkel hogy ki tetszik meg hasonló, és most csak nézem ahogy egyre többet beszélgetnek én meg nem merek ráírni mert elvan a másik lánnyal... 14/l

2015. júl. 5. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
írj rá a fiura nyugodtan. Majd ő eldönti hogy ki kell neki. Vagy az is lehet fogy mindketten friendzoneban köttök ki.
2015. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg nincs barátnője szabad a pálya!


Persze lehet, hogy a barátnőd azt hiszi, hogy csak azért írsz rá mert ő id, szóval lehet, higy tisztáznotok kéne… :/


Sok.szerencsét! ;)

2015. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :)
2015. júl. 5. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú de mázlista srácok vannak...
2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!