Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak még?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel egy rendezvényen találkoztam nemrég, ott dumáltunk kicsit. (Sajnos az ország két egymástól nagyon távoli pontján lakunk) Szívesen megismerném, úgyhogy bejelöltem, azóta chateltünk néhányszor. Ilyenkor azt látom, hogy van kedve, pl. a közös hobbinkkal kapcsolatban mesélt a saját élményeiről elég hosszan, adott jó tippeket, stb. Azonban nagyon ritkán beszélünk, ő sose keresett engem. Én meg kissé önbizalom hiányos vagyok, és nem szeretném, hogy zaklatásnak vegye, ugyanis fogalmam sincs, ő hogy viszonyul hozzám ilyen tekintetben. Ennek tekintetében szerintetek érdemes még írnom neki, vagy már nagyon erőltetett lenne?

16/F



2015. jún. 21. 21:06
 1/6 norbi544 ***** válasza:
Várj pár napot a legutóbbi beszélgetés után és írj újra mindenképpen.
2015. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már eltelt néhány nap azóta, azért nem zsinórban irogattam rá, mindig vártam.
2015. jún. 21. 21:27
 3/6 anonim válasza:

[link]


Olvasd el kerlek. Mi a velemenyed?

2015. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Felejtsd el. Gondolom nem sok barátnőd volt, de ha nem is keres ráadásul több száz kilométer van köztetek, szerintem felesleges tovább erőltetned. Esélytelen.
2015. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, nagy a távolság, viszont nem olyan szándékkal beszélnék vele, eszem ágában sincs összejönni a csajjal, tudom, hogy nem működne. Csak szimpatikus, és szívesen megismerném. Mondjuk a topic félreérthető, de jobbat nem találtam :D
2015. jún. 22. 10:17
 6/6 anonim válasza:
Írj rá, mert biztos jol esne neki! hidd el :)
2015. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!