Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek milyen a jó segg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen a jó segg és a jó mell? többi lent ->

Figyelt kérdés
nagy legyen vagy formás? nektek az tetszik ha egy lánynak push up-os melltartója van? nektek az nem is számít ha egy lány okos vagy szép ha már nincs is jó segge vagy melle?

2015. jún. 17. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy átlagos testalkat, plussz aranyos pofi + szép szemek mindent visznek :)) Meg ha emellé okos is vagy, az tökéletes. :D


20/F

2015. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Push-up szerintem nagyon mű, am meg a melleddel sokmindent nem tudsz csinálni, az olyan amilyet kapsz, popóra lehet edzeni, de ha csak nem ilyen löttyedt zsíros, szerintem bárkinek megfelel. :D
2015. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arc, formás popó: ezek az elsődlegesek nálam. Aztán a belső mindent visz, mindegy hogy néz ki ha egy lélektelen fadarab. Cickók másodlagosak.
2015. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arc és a tulajdonságok a legfontosabbak, a mell és a segg általában másodlagos szempont :)


18/f

2015. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Segg részletkérdés, ellenben a mellek nagyon is fontosak, hogy szép nagyok legyenek. A psuh up melltartó pedig átverés, ellenzem.
2015. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Milyen a jó mell? Nagy, vagy nagyon nagy, esetleg óriási:D Persze csak ha természetes, a szilikon nagyon ritkán szép. Aránylag szép arc, nem túl sovány, de nem is kövér testalkat és nagy mellek. Nekem ennyi kell hogy külsőleg bejöjjön egy lány.
2015. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A push up irritál mert ami benne van az nem akkora vagy teljesen más, a fenék az közepes de formás olyan kézbe illő legyen de ez felejtős mert engem az arc, mosoly, szemek fognak meg aztán a külső, persze a belső is fontos de egy határ alá nem adok 17f
2015. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pici és feszes (a mell és a fenék is) 22f
2015. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
A melle mindenképp nagy legyen, ha pedig egy kicsit lóg az egyáltalán nem zavaró, sőt, az a természetes.
2015. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

hát nekem meg a kicsi feszes mellek jönnek be, nem a nagy lógósok, azok taszítóak


fenék meg formás legyen szintén nem kell, hogy az is elefánt méretű legyen sőt

2015. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!