Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha smink nélkül nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha smink nélkül nem érzem szépnek magam?

Figyelt kérdés
nem sminkelem agyon magam csak módjával éppen hogy csak. szemceruzat használok es spirallt de ma jöttem rá ha nincs rajtam akkor rosszul érzem magam:/ ez baj? 17/L
2015. jún. 8. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Igen baj...nekem kiabrandito...a termeszetes szepseg sokkal szebb...
2015. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát az nem túl jó :/ de lehet szép vagy a nélkül is mert az nem változtat sokat csak te érzed így!!
2015. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én sminkben sem érzem magam szépnek :'D
2015. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Van egy ismerősöm...

14 éves van pár pattanása de vakolja magát nagyon, igaz még így is szörnyen látszanak.

Elmentünk egy közös táborba és a végén (ugye ott nem nagyon sminkelhette magát) közölte hogy : menjünk buliba mert nagyon "sminktelennek" érzi magát. Ezt mind nyávogva.

Szóval szerintem ez nem olyan rossz dolog bár simnk nélkül is biztosan szép vagy :)

2015. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha folyamatosan sminkeled magad akkor csak akkor leszel szép,egyszerűen furán néznek majd rád smink nélkül.

Szerintem komolyabb rendezvényeken szolidabb smink elfér.

2015. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!