Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy barátomnak, hogy igazából többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást, én mindig is kicsit többet éreztem iránta, de elnyomtam, mivel boldog párkapcsolatban éltem, de a szakítás után sokat segített, és rájöttem, hogy kell nekem. De ő kizárólag barátként tekint rám, mindig elmondja melyik lány tetszik neki(ebből tudom, hogy tényleg csak barátként tekint rám) nem is tudom lenne-e értelme bevallanom neki, hogy ő nekem már nem barát, hanem annál több.

2015. jún. 3. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elmondja h melyik lány tetszik neki sztem nem lenne értelme elmondanod...csak elveszítenéd..
2015. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!