Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megőrülök!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrülök!

Figyelt kérdés

Van 3 csaj. Ebből 2 tetszik is.

Az egyik az fut utánam,de nem tudom elképzelni vele a jövőt,arcra szép,bár kissé kövér,tudom nem a külső a fontos,nagyon jól el vagyunk röhögünk,minden. Jól érzem magam vele,de nem vagyok szerelmes.


A másik az tényleg az ideál lenne,magas, nem is kövér barna haj,szem,jó megjelenésű az,akit el tudnék képzelni,szerintem nincs is párja a facebookból ítélve,illetve akkor sem volt,amikor egy tanfolyamra jártunk..lassan egy éve,hogy nem beszéltünk,hogy írjak rá,mit tegyek?


A 3.aki talán az igazi lenne,tőlem 1 évvel fiatalabb a másik kettő meg idősebb egyik 1 évvel a másik talán 2-vel. Na mindegy ez a csaj is szép pont az,aki nekem bejönne kívül is belül is. Eleinte nagyon érdeklődő volt felém,aztán amikor találkoztunk utána minden elhalkult.Viszont a találkozón meg a facebookon is jól elbeszélgettünk hosszasan. Mit tegyek? Az a baj és tudom is,hogy kevés az önbizalmam,mit tegyek? Mindig olyanba vagyok szerelmes,aki velem nem foglakozik.


2015. máj. 30. 23:52
 1/7 anonim válasza:
42%
Jaj nem tudom de sajnállak.
2015. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dreed ***** válasza:

szerintem harmadikkal próbáld meg. De vagy elhatározod hogy mindenféleképpen,és csak őt,vagy hagyd is.Férfi vagy. Legyen a kisugárzásod komoly iránta,és törekedj.

Ha ez nincs meg,ne is próbáld meg :/ a nők látják hogy egy pali töri-e is magát érte.

2015. máj. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem aggyal kell eldönteni.


Tölts velük időt bekötött szemmel, és úgy válassz! Ne agyalj!

Mit érzel???


Mi az, hogy "nem tudnám vele elképzelni a jövőt"???

Mivaaan???!:)

2015. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első látásra a kettes lenne a befutó de nem értem hogy mi a büdös isten nyilának vártál egy egész évet mire kitaláltad hogy írsz neki.


És mi az hogy mit írjál neki mikor eleve ott a tanfolyamos téma.

Ezzel kapcsolatban meg lehet kérdezni a világ összes marhaságát például hogy hasznát vette-e a tanfolyamnak vagy már megbánta az egészet, és különben is ha egy éve nem dumáltatok akkor hogy vagy? mi újság? miért nem írtál? sportolsz? jársz szórakozni ha igen akkor hova? te nyerted meg az 5 milliárdot a lottón mert ha igen akkor hiányzik pár ferrari a garázsomból


Annyi baromság van a világon amit meg lehet kérdezni egy lánytól hogy felsorolni is képtelenség.

Kezd el valahol és ha bármit válaszol abból újabb 10 kérdést lehet feltenni.


Mint a bíróságon:


- Hol volt május 2-án éjszaka ?


- Őőőő.....hát a barátnőmnél


- Hogy hívják a barátnőjét? Hol lakik a barátnője? Miért volt nála? Tudja tanúsítani hogy ott volt? Látta valaki bemenni a házba? Mikor indult el otthonról? Mikor érkezett meg? Milyen ruhát viselt amikor oda ment? Milyen közlekedési eszközt választott? Útközben megállt valahol? Ha igen akkor miért állt meg? Találkozott valakivel az úton ? Mit mondott neki? Mit csináltak a beszélgetésen kívül? Hova mentek? Miért mentek be a bevásárlóközpontba? Mit csináltak ott? Kivel találkoztak ott és miről beszéltek? Minek mentek oda? .......szóval a világ összes kérdése amit fel lehet tenni és amikor a végére értél akkor utolsónak megkérdezed hogy: -és mikor találkozunk ?

2015. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindig komolyan álltam az ilyen jelegű dolgokhoz nem hülyéskedtem el,hogy úgy tűnjön,mint aki szórakozik csak.


Dreed: a 3. csajjal annyi a probémamhogy az összeszedett valami idiótát,valamit nagy a távolság közöttünk. Ő a 17 kerület szélén vagy túl lakik én meg a 3. kerület " mellett" ez bp egyik és másik oldala. Nem is bp-iek vagyunk. Csak közel hozzá. Legyőzhető a távolság, tudom és akkor ez még nem is Magyarország-Ausztria táv. Viszont ez összeszedett agának valami csávót ,aki közlebb is lakik hozzá. Manapság " égő" ha valaki egyedül álló és gyorsan kellett mellé valaki. Én amondó vagyok beválaltam volna az utazást idővel találtunk volnamegoldást.

2013 november-decembere körül találkoztunk utoljára vagy 2014 januárjában nem tudom pontosan. Rég volt. Az a helyzet,hogy az utolső találkozásnál is közben a telefont nyomkodta. Az első találkozón miyen jól elvoltunk,nem voltam bunkó,beszélgettünk,ugyan úgy,mint a facebookon. Aztán a találkozó után már nem vokt érdeklődő. Az első találka szeptember végén volt a következő és utolsó év vége felé. Valamint hiába írtam,egy oldalú volt a beszélgetés.. Én kérdeztem ő meg csoda h válaszolt még,de ennyi. Tavly valentin napkorirtam neki es oda írtam,hogy egy rajongód megköszönte azt ennyi.

Az a heyzet,hogy mielőtt találkoztunk volna tök jó voltminden nagyon érdeklődő volt,alig léptem be facebookra,azonnal írt órákig beszélgettünk. Mára semmi. Sokszor gondolok arra,hogy rá írok,de csak azért nem tettem meg,mert nem akarokegyoldali beszélgetést,mert attól ideges leszek.

Láttam,hogy múltkor törölt rengeteg " ismerőst" a faceboookról,de engem meg hagyott,aminek örülök!

Szóval a 3. lány az,akivel össze illenénk külsőre és belsőre is már amennyire meg ismertem!

2015. máj. 31. 10:47
 6/7 A kérdező kommentje:

3. Hozzászoló!

Akkor úgy modom,hogy gazdag és szegény páros nem illik össze.

Nem vagyok én sem gazdag ,viszont én inkább az elegánsabb vonalat képviselem és a másik 2 csaj is nőiesebben öltözködik es nem a farmer melegítőfelső páros. Nem a ruha teszi az embert meg a külső,de ő tényleg csak egy barátságot ébresztett benem,semmi többet, nem keltett bennem szerelmet, csak el vagyunk szórakozunk.

Valamint szerintem a 2. és 3. lánynál nem lenne oyan egyszerű a találkozó kb olyan lenne,mintha téged most elhívnálak valahova azt nem ismerjük egymást..rég beszélgettem velük és fura lenne részükről is.

Az első lánynál barátságot érzek semmi extrakkal.

A másik kettőnél eltudnám képzelni a feleségként,hogy elmenjünk ide oda, étterembe vagy bárhová.

2015. máj. 31. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:

KirályRobi:

Én is a 2-esre pályánnék nagyon,bár valahol még azt érzem,hogy a 3-asra. Viszont a 2-es közelebb is lakik hozzám 2-3 településsel arréb,ami kb fél óra.

Ezzel a sok hülyeség kérdezésével meg úgymond tisztába vagyok, úgy érzem simán elmehetnék riporternek és interjúkat készíthetnék az olyanokkal órákig,akik csak szavakban válaszolnak. A 3-as csajjal is ezt az egyoldalú beszélgetést játszottuk legalább órákig,én kerdeztem,ő válaszolt..talán ezzel a másodikkal lehetne beszélgetni. Nagyjából,amiket írtál kérdéseket,erre mind tudom a választ :) viszont azért majd megpróbálok egy beszélgetést bevonni a dologba,de szerintem igazából egyiknek sem tetszek a2-es és 3-as közül..

2015. máj. 31. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!