Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minek számít? Tetszek nekik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek számít? Tetszek nekik?

Figyelt kérdés
van 2 lány osztálytársam... kb akármikor rájuk nézek mindig engem néztem... aztán kicsit később elfordulnak és mondanak valamit és nevetnek... ez miért van? bocs de én nem értem...

2015. máj. 28. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
amugy 14/f
2015. máj. 28. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
igen tetszel nekik hívd el őket valahova
2015. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miért fordulnak el és kezdenek el nevetni?
2015. máj. 28. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert épp akkor jegyzik meg egymásnak, hogy mennyire helyes vagy, vagy épp hogy melyiknek mi tetszik benned.



Van egy másik változat is, de azzal ne foglalkozz. Ha tetszenek menj oda hozzájuk és ismerkedj meg velük. És ha sikerül, akkor megtudod majd melyiküknek is tetszel tulajdonképp. Ha mind a kettőnek akkor kicsit nehéz ügy lesz, mert ha tényleg tetszel nekik egy ideig kettőjüket kell majd szórakoztasd.

2015. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát van egy harmadik is... az mindig úgy mint ha hülyéskedne azt mondja hogy tetszek neki... de nem tudom hogy csak viccel e... amugy 3ból 2 akivel tudnák elképzelni valamit... de a harmadik egyszer bevallotta hogy régebben tetszettem neki... de mind3an kb legjobb barátnők... :/
2015. máj. 28. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél nekik, nem lennél annyira fontos a számukra hogy foglalkozzanak veled. A lányok nem egyszerűek, de egy dolog mindig igaz velük kapcsolatban, ha valaki nem kelti fel az érdeklődésüket az akár pávatollakkal feldíszítve és körbetáncolhatja őket, akkor is levegőnek fogják nézni.
2015. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!