Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetethetném észre magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vetethetném észre magam a fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel pár hónapja ismerkedtem meg és nagyon megtetszett. többször találkoztunk, mindig bókolt és írtó aranyosan nézett,mosolygott és máshogy beszélt velem mint a többiekkel (jó értelemben). Haverunknak mondta, hogy tetszem neki és esetleg randira is elhívna. A fiúrol azt kell tudni, hogy elég félénk. azóta sem hívott sehová. Viszont pár napja megtudtam, hogy beszélget a neten egy lánnyal (akivel még nem találkozott) és a haverunknak mondta, hogy a lány tetszik neki engem viszont szeret, de mint barátot. rá 1-2 napra beszélgettünk és mondta, hogy nagyon csinos meg aranyos vagyok és el tudna képzelni barátnőjének és azt a másik csajt is elhanyagolná miattam. Nagyon naív vagyok és fogalmam sincs mit kellene tennem.. összezavart. a fiu nem vesz eszre mint lányt.. ugy érzem néha havernak kezel, de én nem akarok csak egy sima 'haver' lenni. Mit tegyek? mit lépjek? hogy vegyen észre? (amugy ha annyira el akarna hivni osszesen 2 percre lakunk egymastol. nem tudom, hogy ez tenyleg a felenkseg miatt van, vagy csak leszar. nagyon osszekavar..)

2015. máj. 24. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
pici szívem nyisd ki a szád és mond el neki mit szeretnél
2015. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

arcra puszi, ha egymással szemben ültök tedd a kezed az övére és mélyen nézz a szemébe, ebből csók is jöhet, öleld meg és éreztesd vele hogy nem csak a haverja vagy. Áthívhatod hogy megnézzetek egy filmet vagy csak szimplán hívd át dumálni. Lehetőségek tárháza áll előtted mégsem veszed észre mit kellene tenned? nyugodtan lépj te az ügy érdekében. Hajrá!

18/F

2015. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!