Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ő hibája vagy nekem nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ő hibája vagy nekem nem kéne engedi?

Figyelt kérdés

Egy sráccal már nagyon régóta jóban vagyok,de mostanában még szorosabb lett a kapcsolatunk,aminek örülök egyet leszámítva: folyamatosan tapogat,a seggemet vagy egyéb intimebb helyeken. És én tényleg nagyon szeretem őt mint barátot,de szerintem ez nem egészen normális haveroknál,azonban nem akarok rászólni mert még megsértődik. Elég tanácstalan vagyok,légyszíves segítsetek nem akarom hogy elromoljon a barátságunk csak sajnos őt ismerve lehet magára venné ha rászólnék..

16/L



2015. máj. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele hogy zavar vagy járjatok
2015. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy többet akarna barátságnál.
2015. máj. 21. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor mondd meg neki, mert ha igazi barát, akkor ezen nem fog besértődni.
2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mondd meg, hogy téged zavar az, hogy tapogat, mert megalázónak érzed, és ne csinálja.
2015. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!