Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami vidám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok valami vidám filmet, ami jobb kedvre derítene elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Valami középkategóriás tiniknek szóló romantikus filmre gondoltam, ami azért nem túl nyálas, de nincs is komolyabb mondanivalója, nem szomorú. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. máj. 17. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hazibuli :) Regi de nagyon jo film :)

18/L

2015. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhok felett 3 meterrel, de szerintem, ha megnezed a Grut akkor jobb kedvre derulsz
2015. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amerikai pite
2015. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ameriksi pite kicsit durva :D nem tudjuk hany eves akkor inkabb a Gru vagy a Mi a szamod?
2015. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a föntieket már mind láttam vagy csak elég volt egyszer belenéznem. :)
2015. máj. 18. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A Mi a szamod is?

Aludj csak en almodom

Music and lyrics

Shall we dance

Csajok bosszuja

Rossz tanar

Burlesque

Mouline Rouge :D 18/L

2015. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
fűrész
2015. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!